مجله طراحی
مجله طراحی
اسباب بازی ها

Minimals

اسباب بازی ها Minimals یک خط شایان ستایش از حیوانات مدولار است که با استفاده از پالت رنگ اولیه و اشکال هندسی مشخص می شود. این نام ، در یک زمان ، از کلمه "مینیمالیسم" و انقباض "حیوانات کوچک" گرفته شده است. مطمئناً ، آنها با از بین بردن تمام اشکال ، ویژگی ها و مفاهیم غیر ضروری ، قصد دارند ذات اسباب بازی را در معرض نمایش بگذارند. آنها در کنار هم ، یک پانتون از رنگ ها ، حیوانات ، لباس ها و آرکی تایپ ها ایجاد می کنند و افراد را ترغیب می کنند شخصیتی را که خودشان را با خودشان انتخاب می کنند انتخاب کنند.

نام پروژه : Minimals, نام طراحان : Sebastián Burga, نام مشتری : Minimals.

Minimals اسباب بازی ها

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.