مجله طراحی
مجله طراحی
هدفون بلوتوث

Bluetrek Titanium +

هدفون بلوتوث این هدست جدید "تیتانیوم +" از Bluetrek ، در طراحی شیک به پایان رسید که نمادی از "رسیدن" (لوله رونق از قطعه گوش حلقوی است) ، ساخته شده در یک ماده با دوام - آلیاژ آلومینیوم فلزی ، و مهمتر از همه ، این قابلیت را دارد. برای پخش سیگنال صوتی از آخرین دستگاههای هوشمند. ویژگی شارژ سریع اجازه می دهد مکالمه شما در یک لحظه گسترش یابد. ثبت اختراع در انتظار تعویض قرار دادن باتری این امکان را فراهم می آورد که تعادل وزنی موجود در هدست باعث راحتی راحتی استفاده شود.

نام پروژه : Bluetrek Titanium +, نام طراحان : CONNECTEDEVICE Ltd, نام مشتری : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + هدفون بلوتوث

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.