مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم کارد و چنگال رومیزی

Osoro

سیستم کارد و چنگال رومیزی شخصیت ابتکاری OSORO ترکیبی از کیفیت ظروف منجمد با درجه بالا و پوست براق معمولی رنگ عاج با عملکرد مناسب برای نگهداری مواد غذایی در یخچال یا فریزر و پخت و پز با بخار یا مایکروویو است. شکل ساده و مدولار با عناصر مختلف آن می تواند انباشته شود تا در صرفه جویی در فضا ، انعطاف پذیر و بسته شده با سیلیکون چند رنگ O-Sealer یا O-Connector انباشته شود تا مواد غذایی به خوبی در آن بسته شوند. OSORO می تواند بطور جهانی مورد استفاده قرار گیرد و نیاز زندگی روزانه ما را از بین ببرد.

نام پروژه : Osoro, نام طراحان : Narumi Corporation, نام مشتری : Narumi Corporation, Osoro.

Osoro سیستم کارد و چنگال رومیزی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.