مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی نوشابه

Coca-Cola Tet 2014

بسته بندی نوشابه برای ایجاد یک سری از قوطی های کوکاکولا که میلیون ها آرزوی Tết را در سراسر کشور گسترش می دهد. ما از نماد Tat Coca-cola (پرنده پرستو) به عنوان وسیله ای برای شکل دادن به این خواسته ها استفاده کردیم. برای هر قوطی ، صدها پرستوی دست کشیده شده ساخته شده و با دقت در اطراف یک اسکریپت سفارشی ترتیب داده شده بودند ، که در کنار هم یک سری از آرزوهای معنی دار ویتنامی را تشکیل می دهند. "آن" ، به معنای صلح است. "Tài" به معنی موفقیت است ، "Lộc" به معنای سعادت است. این کلمات در طول تعطیلات بطور گسترده رد و بدل می شود و به طور سنتی تزئینات Tết را آراسته می کنند.

سری محدود شراب منحصر به فرد

Echinoctius

سری محدود شراب منحصر به فرد این پروژه از بسیاری جهات بی نظیر است. این طرح می بایست شخصیت منحصر به فرد محصول مورد نظر را منعکس کند - شراب نویسنده انحصاری. علاوه بر این ، نیاز به برقراری معنای عمیق در نام محصول وجود دارد - فوق العاده ، ثبات ، تضاد بین شب و روز ، سیاه و سفید ، باز و مبهم. این طرح قصد داشت تا راز پنهان در شب را منعکس کند: زیبایی آسمان شب که خیلی ما را متحیر می کند و معما عارف که در صورت های فلکی و زودیاک پنهان است.

کتاب

Brazilian Cliches

کتاب "کلیشه های برزیلی" با استفاده از تصاویر از یک فهرست قدیمی از کلیشه های مطبوعاتی برزیل ساخته شده است. اما دلیل عنوان آن فقط به دلیل کلیشه هایی نیست که برای ترسیم تصاویر آن به کار رفته است. در نوبت هر صفحه ، ما به انواع دیگری از کلیشه های برزیل می پردازیم: موارد تاریخی ، مانند ورود پرتغالی ها ، مداحی کردن سرخپوستان بومی ، چرخه های اقتصادی قهوه و طلا ... این حتی کلیشه های معاصر برزیل ، پر از ترافیک ، بدهی ها ، آپارتمان های بسته و از خود بیگانگی - در یک روایت بی نظیر بینایی معاصر به تصویر کشیده شده است.

روغن زیتون آلی

Epsilon

روغن زیتون آلی روغن زیتون اپسیلون یک محصول محدود از باغ های ارگانیک آلی است. کل فرایند تولید به صورت دستی و با استفاده از روشهای سنتی انجام می شود و روغن زیتون بدون فیلتر بطری می شود. ما این بسته را طراحی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که اجزای حساس محصول بسیار مغذی توسط مصرف کننده از کارخانه و بدون هیچ گونه تغییر و تحول توسط مشتری دریافت می شود. ما از بطری Quadrotta محافظت شده توسط یک بسته بندی ، چسبانیده شده با چرم و در جعبه چوبی دستباف قرار داده شده ، با موم آب بندی شده قرار داده ایم. بنابراین مصرف کنندگان می دانند که این محصول به طور مستقیم از آسیاب و بدون مداخله وارد می شود.

تقویم

calendar 2013 “Safari”

تقویم صفری یک تقویم حیوانات کاغذی است. به سادگی قطعات را فشار دهید ، برابر کنید و مطمئن شوید که تکمیل شوند. سال 2011 را سال برخوردهای حیات وحش خود قرار دهید! Life with Design: طرح های با کیفیت دارای قدرت اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن هستند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم "زندگی با طراحی" طراحی شده اند.