مجله طراحی
مجله طراحی
عکس برای جلد مجله

TimeFlies

عکس برای جلد مجله ایده اصلی ایستادن از انبوه مجلات سنتی مشتری بود. اول از همه ، با استفاده از پوشش غیر معمول. جلد مجله TimeFlies برای شرکت هواپیمایی Nordica دارای طراحی معاصر استونیایی است و عنوان این مجله با جلد هر شماره توسط نویسنده اثر برجسته نوشته شده است. طراحی مدرن و مینیمالیستی این مجله شامل مواردی از خلاقیت هواپیمایی جدید ، جذابیت طبیعت استونی و موفقیت طراحان جوان استونی است.

دستور العمل های دیجیتال رسانه های اجتماعی

DIY Spice Blends by Chef Heidi

دستور العمل های دیجیتال رسانه های اجتماعی Solutions Food Unilever ، سرآشپز سرشناس Heidi Heckmann (سرآشپز مشتری منطقه ای ، کیپ تاون) را به ایجاد 11 دستور العمل منحصر به فرد ادویه ترکیبی با استفاده از محدوده ادویه رابرتسون مأمور کرد. به عنوان بخشی از کمپین "سفر ما ، کشف شما" ، ایده ایجاد تصاویر و طراحی های منحصر به فرد با استفاده از این مواد برای یک کمپین سرگرم کننده در فیس بوک بود. هر هفته مخلوط ادویه منحصر به فرد Chef Heidi به عنوان پیام های بوم فیس بوک غنی از رسانه ها ارسال می شد. هر یک از این دستور العمل ها برای بارگیری iPad در وب سایت UFS.com نیز موجود است.

طراحی نصب هنر

Kasane no Irome - Piling up Colors

طراحی نصب هنر طرحی نصب رقص ژاپنی. ژاپنی ها از زمان های قدیم برای بیان چیزهای مقدس رنگ ها را جمع می کردند. همچنین از کاغذ کاغذ با شیب های مربع به عنوان چیزی که نمایانگر عمق مقدس است استفاده شده است. ناکامورا کازونوبو فضایی را طراحی کرد که با تغییر در رنگ های مختلف با چنین مربع "جمع کردن" به عنوان یک نقوش ، جو را تغییر می دهد. تابلوهایی که در هوای محور هوای رقصنده ها پرواز می کنند ، آسمان را در بالای فضای صحنه پوشانده و ظاهر نوری را که از فضای عبور می کند به تصویر می کشد که بدون تابلوها قابل مشاهده نیست.

بسته بندی هدیه کیک

Marais

بسته بندی هدیه کیک بسته بندی هدیه برای کیک (سرمایه دار). تصویر جعبه اندازه 15 کیک (دو اکتاو) را نشان می دهد. معمولاً جعبه های هدیه به سادگی همه کیک ها را مرتب مرتب می کند. با این حال جعبه های کیک های بسته بندی شده جداگانه متفاوت هستند. آنها با تمرکز روی تنها یک طرح هزینه ها را کاهش دادند و در استفاده از هر شش سطح ، آنها قادر به ایجاد هر نوع صفحه کلید بودند. با استفاده از این طرح ، آنها می توانند هر اندازه صفحه کلید ، از صفحه کلیدهای کوچک ، گرفته تا پیانوهای بزرگ 88 کلید و حتی بزرگتر را ایجاد کنند. به عنوان مثال ، برای یک اکتاو 13 کلید ، از 8 کیک استفاده می کنند. و یک پیانو بزرگ 88 کلید می تواند یک جعبه هدیه 52 کیک باشد.

هویت برند

SioZEN

هویت برند Siozen یک سیستم بهداشتی با سطح عالی انقلابی جدید را معرفی می کند که به طور منحصر به فرد سطوح فضایی ، دست و هوا را به یک سیستم دفاعی آلودگی میکروبی / سمی قدرتمند تبدیل می کند. روش های ساخت و ساز مدرن برای تأمین انرژی و آسایش بهتر انرژی بسیار عالی هستند ، اما این قیمت به همراه دارد. ساختمانهای محکم تر و پیش نویس در ایجاد آلاینده های بی شماری نقش دارند. حتی اگر سیستم تهویه ساختمان به درستی طراحی و به خوبی حفظ شود ، آلودگی داخل ساختمان همچنان یک مسئله جدی است. رویکردهای جدید مورد نیاز است.

بسته بندی

The Fruits Toilet Paper

بسته بندی بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها در سرتاسر ژاپن ، نوعی کاغذ توالت را به عنوان یک هدیه تازگی به مشتریان می دهند تا قدردانی خود را نشان دهند. کاغذ توالت فرنگی به گونه ای طراحی شده است که مشتریان را با سبکی زیبا و مناسب برای چنین مواردی وایو جلب کند. 4 طرح برای انتخاب از کیوی ، توت فرنگی ، هندوانه و نارنجی وجود دارد. از زمان اعلام طراحی و عرضه محصول ، در بیش از 50 رسانه رسانه ای از جمله ایستگاه های تلویزیونی ، مجلات و وب سایت ها در 23 شهر در 19 کشور جهان معرفی شده است.