مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Yuyuyu

رستوران امروزه در چین ، معمولاً بر اساس طرحهای سنتی اما با مواد مدرن و یا اصطلاحات جدید ، بسیاری از این طرحهای معاصر مختلط در بازار وجود دارد. Yuyuyu یک رستوران چینی است ، طراحان روش جدیدی برای بیان طراحی شرقی ایجاد کرده اند ، یک نصب جدید متشکل از خطوط و نقاط ، آن ها از درب به داخل رستوران گسترش یافته است. با تغییر زمان ، قدردانی زیبایی شناختی مردم نیز در حال تغییر است. برای طراحی معاصر شرقی ، نوآوری بسیار ضروری است.

رستوران

Yucoo

رستوران با بلوغ تدریجی زیبایی شناسی و تحولات زیبایی شناختی انسان ، سبکی مدرن که خود و فردیت را برجسته می کند ، به عناصر مهم طراحی بدل شده است. این مورد یک رستوران است ، طراح می خواهد یک تجربه فضایی جوان برای مصرف کنندگان ایجاد کند. گیاهان روشن آبی ، خاکستری و سبز باعث راحتی و فضای تلفیقی برای فضا می شوند. لوستر ساخته شده توسط چوب خیزران و فلز با هم ، توضیح برخورد انسان و طبیعت را نشان می دهد و نشاط کل رستوران را نشان می دهد.

فروشگاه

Formal Wear

فروشگاه فروشگاه های پوشاک مردانه غالباً فضای داخلی خنثی را ارائه می دهند که بر روحیه بازدید کنندگان تأثیر منفی می گذارد و بنابراین درصد فروش را کاهش می دهد. برای اینکه مردم نه تنها از یک فروشگاه دیدن کنند بلکه می توانند محصولاتی را که در آنجا ارائه می شوند ، جلب کنند ، این فضا باید الهام بخش و باعث تشویق خوبی شود. به همین دلیل است که در طراحی این فروشگاه از ویژگی های ویژه ای که با الهام از هنر خیاطی و جزییات مختلف استفاده شده است استفاده می شود که باعث جلب توجه و روحیه خوبی می شود. چیدمان فضای باز که به دو منطقه تقسیم شده است نیز برای آزادی مشتریان در هنگام خرید طراحی شده است.

مسکونی

Shkrub

مسکونی خانه Shkrub از عشق و عشق ظاهر شد - یک زوج دوست داشتنی با سه فرزند. DNA خانه شامل اصول ساختاری زیبایی شناختی است که الهام بخش در تاریخ و فرهنگ اوکراین با الهام از خرد ژاپنی است. عنصر زمین به عنوان یک ماده خود را در جنبه های ساختاری خانه مانند سقف خاردار اصلی و در دیواره های سفالی زیبا و متراکم حس می کند. ایده پرداخت ادای احترام ، به عنوان یک مکان مؤسس ، می تواند مانند یک موضوع راهنمایی ظریف در سرتاسر خانه حس شود.

استخرهای شنا

Termalija Family Wellness

استخرهای شنا Wellness Family Termalija آخرین سری در پروژه هایی است که Enota در پانزده سال گذشته در Terme Olimia ساخته است و تحول کامل مجموعه آبگرم را به پایان می رساند. از فاصله دور مشاهده می شود ، شکل ، رنگ و مقیاس ساختار جدید خوشهای حجمی چهار ضلعی ، ادامه ی خوشه ساختمان های روستایی اطراف است که بصری به قلب مجتمع گسترش می یابد. سقف جدید به عنوان یک سایه بزرگ تابستانی عمل می کند و هیچ یک از فضای گرانبهای خارجی را غصب نمی کند.

طراحی داخلی

Eataly

طراحی داخلی Eataly Toronto متناسب با ظرافت های شهر در حال رشد ما طراحی شده است و به منظور تقویت و تقویت مبادلات اجتماعی از طریق کاتالیزور جهانی غذاهای عالی ایتالیایی طراحی شده است. فقط مناسب است که "passeggiata" سنتی و ماندگار الهام بخش طراحی ایتالی تورنتو است. این آیین بی انتها ، هر شب ایتالیایی ها را می بیند که هر شب به خیابان اصلی و پیازا می روند ، برای قدم زدن و معاشرت و معاشرت و گهگاهی در راه و بارها در کافه ها و مغازه ها متوقف می شوند. این سلسله تجربیات خواستار ایجاد یک مقیاس خیابانی جدید و صمیمی در Bloor و Bay است.