مجله طراحی
مجله طراحی
میدان عمومی

Brieven Piazza

میدان عمومی الهام بخش از این طراحی ، محبت به سادگی و بینش تجرید و نمادگری Mondrian با لمس شخصیت و اصالت بیان شده در خطاطی تاریخی کوفی میدان است. این طرح جلوه ای از همجوشی منسجم بین سبک های طرفداری از این پیام است که احتمال اختلاط سبک متفاوت به ظاهر متناقض در مورد مشاهده چشم غیر مسلح وجود دارد در حالی که هنگام حفر عمیق در فلسفه در پشت آنها شباهت هایی وجود دارد که منجر به یک اثر هنری منسجم می شود. جذاب تر از درک واضح است.

آژانس املاک و مستغلات

The Float

آژانس املاک و مستغلات ما در این پروژه معماری ، داخلی و منظر را طراحی می کنیم. پرونده "آژانس املاک و مستغلات" است ، نام املاک و مستغلات [ویلای آسمان] است ، بنابراین مفهوم را با نام پرونده به عنوان نقطه شروع تصور کنید. و این پروژه در مرکز شهر Xiamen واقع شده است ، شرایط اطراف پایه نامطلوب است ، آپارتمان های قدیمی و سایت ساخت و ساز وجود دارد ، در مقابل یک مدرسه است ، هیچ منظره ای در آن احاطه نشده است. در پایان ، با مفهوم [Float] ، مرکز فروش را به ارتفاع 2F بکشید و منظره شخصی خود ، استخر در سطح پشته ایجاد کنید ، بنابراین مرکز فروش دوست دارد که در آب شناور باشد و بازدید کنندگان از وسعت زمین های بزرگ عبور کنند. حوضچه ، و در طبقه همکف دفتر فروش ، به پله های پشتی بروید و به سالن فروش بروید. ساخت و ساز از سازه های فلزی است ، طراحی ساختمان و طراحی داخلی به دنبال ادغام و وحدت در تکنیک هستند.

خانه

Geometry Space

خانه این پروژه یک پروژه ویلایی است که در [مرکز بین المللی هنرهای بین المللی بیگان هیل] در حومه شانگهای واقع شده است ، یک مرکز هنری در اجتماع وجود دارد که فعالیت های فرهنگی بسیاری را ارائه می دهد ، ویلا می تواند دفتر یا استودیو یا خانه باشد ، مرکز کلاهبرداری جامعه دارای یک جبهه بزرگ دریاچه است. ، این مدل به طور مستقیم در امتداد دریاچه است. از ویژگی های ویژه ساختمان فضای داخلی و بدون ستون است که بیشترین تنوع و خلاقیت را در طراحی به فضای داخلی می دهد ، بلکه همچنین به دلیل آزادی و تغییرپذیری فضا ، ساختار داخلی ، تکنیک طراحی متغیرتر است ، هندسه قابل انعطاف فضای داخلی را ایجاد می کند ، همچنین مطابق با ایده های خلاقانه است که توسط [مرکز هنر] دنبال می شود. نوع ساختار و راه پله اصلی دارای شکاف در وسط فضای داخلی قرار دارند ، در حالی که سمت چپ و راست پله های سطح شکاف هستند ، بنابراین در مجموع پنج منطقه راه پله داخلی متفاوت که فضا را به هم متصل می کند.

آژانس املاک و مستغلات

The Ribbon

آژانس املاک و مستغلات مانند "رقص روبان" ، با مقیاس فضایی باز ، فضای کلی سفید است ، از مفهوم ارسال مبلمان استفاده کنید ، یک رابطه رابط با فضا شکل دهید ، خاص ترین رابطه بین دیوار و کابینت ، ادغام است. میز با سقف و زمین ، شکستن بخش توسط هندسه نامنظم عمدا ، نه تنها مقدار زیادی از نقص پرتو را پوشش می دهد بلکه مفهوم واقعی مدرن را نشان می دهد ، یک ایده انتزاعی منحنی از روبان را از طریق بازتاب نور نشان می دهد.

مرکز فروش املاک و مستغلات

MIX C SALES CENTRE

مرکز فروش املاک و مستغلات مرکز فروش املاک و مستغلات است شکل معماری اصلی یک جعبه مربع شیشه ای است. طراحی کلی داخلی را می توان از قسمت بیرونی ساختمان مشاهده کرد و طراحی داخلی کاملاً از ارتفاع ساختمان منعکس شده است. چهار منطقه عملکرد ، منطقه نمایش چندرسانه ای ، منطقه نمایش مدل ، منطقه مبل مذاکره و منطقه نمایش مواد وجود دارد. چهار منطقه عملکردی پراکنده و منزوی به نظر می رسند. بنابراین برای دستیابی به دو مفهوم طراحی ، از یک روبان برای اتصال به کل فضا استفاده کردیم: 1. اتصال به مناطق عملکرد ، 2. شکل گیری ارتفاع ساختمان.

ساختمان اداری

FLOW LINE

ساختمان اداری فضای موجود در سایت به دلیل دیوار خارجی ساختمان ، نامنظم و منحنی است. از این رو طراح مفهوم خطوط جریان را در این حالت با امید به ایجاد حس جریان و در نهایت تبدیل به خطوط جریان اعمال می کند. ابتدا دیوار بیرونی مجاور راهرو عمومی را تخریب کرده و سه ناحیه عملکرد را اعمال می کنیم ، برای گردش در سه ناحیه از یک خط جریان استفاده کردیم و خط جریان نیز ورودی خارجی است. این شرکت به پنج بخش تقسیم می شود و ما از پنج خط برای نمایندگی آنها استفاده می کنیم.