مجله طراحی
مجله طراحی
کمد

Deco

کمد یک کمد بیش از دیگری آویزان شد. طراحی بسیار منحصر به فرد ، که اجازه می دهد تا مبلمان فضای را پر نکنند ، زیرا جعبه ها روی کف ایستاده نیستند ، اما به حالت تعلیق در آمده اند. این برای استفاده بسیار راحت است ، زیرا جعبه ها توسط گروه ها تقسیم می شوند و از این طریق برای کاربر بسیار راحت خواهد بود. تغییر رنگ مواد موجود است.

کالود

dog-commode

کالود این کالود شبیه سگ خارجی است. بسیار شاد است ، اما در عین حال بسیار کاربردی است. سیزده جعبه با اندازه های مختلف در داخل این کالا قرار دارد. این کالود از سه قسمت جداگانه تشکیل شده است که به یکدیگر وصل می شوند تا یک چیز منحصر به فرد را تشکیل دهند. پاهای اصلی توهم سگ ایستاده را به شما می دهد.

قایق بادبانی کروزر

WAVE CATAMARAN

قایق بادبانی کروزر با فکر کردن در مورد دریا به عنوان جهانی در یک حرکت مداوم ، "موج" را به عنوان نمادی از آن گرفتیم. با شروع از این ایده ، ما خطوطی از حلقه ها را که به نظر می رسد خود را برای تعظیم می کنند ، مدل کردیم. عنصر دوم در پایه ایده پروژه مفهوم فضای زندگی است که ما می خواستیم به نوعی تداوم بین فضای داخلی و خارجی بکشیم. از طریق ویندوزهای بزرگ شیشه ای تقریباً نمای 360 درجه ای به دست می آوریم که امکان ادامه بصری با خارج را فراهم می کند. نه تنها ، از طریق درهای بزرگ شیشه ای ، فضای باز در داخل در فضای فضای باز پیش بینی می شود. قوس ویسینتین / قوس. فویتیک

بسته بندی کمپوست

cellulose net tube

بسته بندی کمپوست زباله ای که به اندازه آلمان در اقیانوس آرام در حال چرخش است. استفاده از بسته بندی هایی که قابلیت تجزیه زیست تخریب پذیر دارند نه تنها تخلیه منابع فسیلی را محدود می کند بلکه به مواد تخریب پذیر تجزیه پذیر نیز اجازه ورود به زنجیره تأمین را می دهد. Verpackungszentrum Graz با ایجاد توری توبولار با استفاده از الیاف سلولزی مودال قابل کمپوست از نازک شدن جنگل های خانگی ، با موفقیت در این مسیر گام برداشته است. این شبکه ها ابتدا در دسامبر 2012 در قفسه های سوپر مارکت ها در Rewe اتریش ظاهر شدند. 10 تن پلاستیک را فقط با تغییر بسته بندی سیب زمینی های ارگانیک ، پیاز و میوه مرکبات می توان با Rewe ذخیره کرد.

میز قهوه

1x3

میز قهوه 1x3 با در هم آمیختن پازل های بررو الهام گرفته است. این هر دو - یک تکه مبلمان و یک تیزر مغز است. تمام قطعات بدون نیاز به وسایل ثابت در کنار هم می مانند. اصل انسداد شامل حرکات کشویی فقط یک فرایند مونتاژ سریع و ساخت 1x3 مناسب برای تغییر مکرر مکان است. سطح دشواری بستگی به مهارت و مهارت ندارد بلکه بیشتر به بینایی مکانی بستگی دارد. در صورت نیاز کاربر به راهنمایی ، دستورالعمل ارائه می شود. نام - 1x3 یک عبارت ریاضی است که منطق ساختار چوبی را نشان می دهد - یک نوع عنصر ، سه قطعه از آن.

درب محوری تهویه

JPDoor

درب محوری تهویه JPDoor یک درب محوری کاربرپسند است که با سیستم پنجره jalousie ادغام می شود و به ایجاد جریان تهویه کمک می کند و در عین حال موجب صرفه جویی در فضا می شود. طراحی همه چیز در مورد پذیرش چالش ها و حل آنها با اکتشاف فردی ، تکنیک ها و باور است. هیچ طرح صحیح یا غلطی وجود ندارد ، در واقع بسیار ذهنی است. با این حال ، طراحی های عالی نیازها و نیازهای کاربر نهایی را برآورده می کند یا تأثیر زیادی در جامعه می گذارد. جهان مملو از رویکردهای مختلف طراحی در هر گوشه است ، بنابراین از اکتشاف خودداری نکنید ، "گرسنه بمانید احمق باشید - استیو کار".