مجله طراحی
مجله طراحی
میز با رومیزی قابل تنظیم

Dining table and beyond

میز با رومیزی قابل تنظیم این جدول قابلیت تنظیم سطح آن با اشکال ، مواد ، بافت ها و رنگ های مختلف را دارد. برخلاف یک میز معمولی ، که رومیزی آن به عنوان یک سطح ثابت برای لوازم جانبی خدمت (صفحه ، پلاکت های خدمت دهنده و غیره) ارائه می شود ، اجزای این جدول مانند سطح و لوازم جانبی سرویس دهنده عمل می کنند. این لوازم جانبی بسته به نیاز ناهار خوری مورد نیاز می تواند در اجزای مختلف و اندازه متفاوت تشکیل شود. این طراحی منحصر به فرد و خلاقانه با تنظیم مجدد لوازم جانبی خمیده خود ، یک میز ناهارخوری سنتی را به یک محور پویا تبدیل می کند.

هایپرکار

Shayton Equilibrium

هایپرکار تعادل شایتون نمایانگر نژادپرستی خالص ، انحراف در چهار چرخ ، یک مفهوم انتزاعی برای اکثر مردم و تحقق رویاها به تعداد کمی خوش شانس است. این نشان دهنده لذت نهایی است ، یک درک جدید از گرفتن از یک نقطه به نقطه دیگر ، جایی که هدف به اندازه تجربه مهم نیست. شیتون قرار است محدوده قابلیت های مواد را کشف کند ، پیشرانه ها و مواد جدید جایگزین سبز را که می تواند عملکرد را در عین حفظ شجره های هایپرکار تقویت کند ، آزمایش کند. فاز زیر این است که سرمایه گذار / ها را پیدا کنید و تعادل شیتون را به واقعیت تبدیل کنید.

میز قابل تبدیل به رختخواب

1,6 S.M. OF LIFE

میز قابل تبدیل به رختخواب مفهوم اصلی اظهار نظر در مورد این واقعیت است که زندگی ما در حال کوچک شدن است تا بتوانیم در فضای محدود دفتر خود جای بگیریم. سرانجام ، فهمیدم که ممکن است هر تمدنی بسته به بستر اجتماعی خود ، برداشت بسیار متفاوتی از چیزها داشته باشد. به عنوان مثال ، در این روزهایی که کسی برای رسیدن به مهلت های خود تلاش می کند ، می تواند برای سیستا یا چند ساعت خواب در شب استفاده شود. نام این پروژه به ابعاد نمونه اولیه (2،00 متر طول و 0،80 متر عرض = 1،6 متر) و این واقعیت است که کار همچنان فضای بیشتری را در زندگی ما به خود اختصاص می دهد.

دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها

Biometric Facilities Access Camera

دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها یک دستگاه بیومتریک که در دیوارها یا کیوسک ها قرار گرفته است و عنبیه و تمام صورت را ضبط می کند ، سپس برای تعیین امتیازات کاربر به یک بانک اطلاعاتی مراجعه می کند. با باز کردن قفل درها یا ورود به سیستم کاربران ، دسترسی به آن امکان دسترسی پیدا می کند. ویژگی های بازخورد کاربر برای هم ترازی آسان خود ساخته شده است. به طور نامرئی چشم را روشن می کند ، و کم نور نیز وجود دارد. قسمت جلوی آن دارای 2 قسمت پلاستیکی است که رنگ های دو رنگ را امکان پذیر می کند. قسمت کوچکتر با جزییات دقیق چشم را جلب می کند. این فرم 13 مؤلفه جلویی را به یک محصول زیبایی شناختی ساده تر می کند. این شرکت برای بازارهای شرکتی ، صنعتی و خانگی است.

شیر آب حساس

miscea KITCHEN

شیر آب حساس سیستم KITCHEN miscea KITCHEN اولین شیر آب آشپزخانه چند مایع بدون لمس است. با ترکیبی از 2 دیسپانر و یک شیر آب به یک سیستم منحصر به فرد و آسان برای استفاده ، نیاز به توزیع کننده های جداگانه در اطراف محل کار آشپزخانه را از بین می برد. این شیر آب برای کارکردن حداکثر مزایای بهداشت دست کاملاً لمس شده و باعث کاهش شیوع باکتریهای مضر می شود. انواع صابونها ، مواد شوینده و ضد عفونی کننده باکیفیت و موثر می توانند با سیستم استفاده شوند. این دستگاه دارای سریعترین و مطمئن ترین فن آوری سنسور برای عملکرد دقیق در بازار است.

شیر آب حساس

miscea LIGHT

شیر آب حساس طیف وسیعی از سوکت های فعال شده با سنسور miscea LIGHT دارای یک دستگاه پخش کننده صابون یکپارچه است که برای راحتی و حداکثر مزایای بهداشت دست به طور مستقیم در شیر آب ساخته شده است. با استفاده از فناوری حسگر سریع و قابل اعتماد ، صابون و آب را برای یک تجربه شستشوی دست بهداشتی و ارگونومیک دور می کند. دیسپرس ساخته شده در صابون وقتی دست کاربر از بخش صابون عبور می کند فعال می شود. سپس صابون فقط هنگامی پخش می شود که دست کاربر در زیر صابون شیر آب قرار گیرد. با نگه داشتن دستان خود در زیر پریز برق می توان آب را بطور مستقیم دریافت کرد.