مجله طراحی
مجله طراحی
كودود

shark-commode

كودود كود با یك قفسه باز متحد می شود و این احساس حركت را ایجاد می كند و دو قسمت آن را پایدارتر می كند. استفاده از اتمام های مختلف سطح و رنگ های مختلف باعث ایجاد خلق و خوی مختلف می شود و می توان در بین فضای داخلی مختلف نصب کرد. کالد بسته و قفسه باز توهم یک موجود زنده را نشان می دهد.

میز

Minimum

میز در تولید و حمل و نقل بسیار سبک و ساده است. این طراحی بسیار کاربردی است ، اگرچه از نظر ظاهری بسیار سبک و بی نظیر است. این واحد کاملاً از هم جدا شده و قابل جدا سازی و مونتاژ در هر مکانی است. طول را می توان به صورت ترکیبی ساخت ، زیرا می تواند پاهای چوبی-فلزی باشد ، از طریق اتصالات فلزی مونتاژ می شود. فرم و رنگ پاها با توجه به شرایط مورد نیاز می تواند اصلاح شود.

کمد

Deco

کمد یک کمد بیش از دیگری آویزان شد. طراحی بسیار منحصر به فرد ، که اجازه می دهد تا مبلمان فضای را پر نکنند ، زیرا جعبه ها روی کف ایستاده نیستند ، اما به حالت تعلیق در آمده اند. این برای استفاده بسیار راحت است ، زیرا جعبه ها توسط گروه ها تقسیم می شوند و از این طریق برای کاربر بسیار راحت خواهد بود. تغییر رنگ مواد موجود است.

کالود

dog-commode

کالود این کالود شبیه سگ خارجی است. بسیار شاد است ، اما در عین حال بسیار کاربردی است. سیزده جعبه با اندازه های مختلف در داخل این کالا قرار دارد. این کالود از سه قسمت جداگانه تشکیل شده است که به یکدیگر وصل می شوند تا یک چیز منحصر به فرد را تشکیل دهند. پاهای اصلی توهم سگ ایستاده را به شما می دهد.

قایق بادبانی کروزر

WAVE CATAMARAN

قایق بادبانی کروزر با فکر کردن در مورد دریا به عنوان جهانی در یک حرکت مداوم ، "موج" را به عنوان نمادی از آن گرفتیم. با شروع از این ایده ، ما خطوطی از حلقه ها را که به نظر می رسد خود را برای تعظیم می کنند ، مدل کردیم. عنصر دوم در پایه ایده پروژه مفهوم فضای زندگی است که ما می خواستیم به نوعی تداوم بین فضای داخلی و خارجی بکشیم. از طریق ویندوزهای بزرگ شیشه ای تقریباً نمای 360 درجه ای به دست می آوریم که امکان ادامه بصری با خارج را فراهم می کند. نه تنها ، از طریق درهای بزرگ شیشه ای ، فضای باز در داخل در فضای فضای باز پیش بینی می شود. قوس ویسینتین / قوس. فویتیک

میز قهوه

1x3

میز قهوه 1x3 با در هم آمیختن پازل های بررو الهام گرفته است. این هر دو - یک تکه مبلمان و یک تیزر مغز است. تمام قطعات بدون نیاز به وسایل ثابت در کنار هم می مانند. اصل انسداد شامل حرکات کشویی فقط یک فرایند مونتاژ سریع و ساخت 1x3 مناسب برای تغییر مکرر مکان است. سطح دشواری بستگی به مهارت و مهارت ندارد بلکه بیشتر به بینایی مکانی بستگی دارد. در صورت نیاز کاربر به راهنمایی ، دستورالعمل ارائه می شود. نام - 1x3 یک عبارت ریاضی است که منطق ساختار چوبی را نشان می دهد - یک نوع عنصر ، سه قطعه از آن.