مجله طراحی
مجله طراحی
گوشواره

Eclipse Hoop Earrings

گوشواره یک پدیده وجود دارد که به طور مداوم رفتارهای ما را دستگیر می کند و ما را در مسیرهای ما متوقف می کند. پدیده اخترشناسی یک خورشیدگرفتگی را از همان سنین اولیه بشریت به خود جلب کرده است. از تاریک شدن ناگهانی آسمان و لکه دار شدن از خورشید سایه طولانی ترس ، ظن و تعجب بر خیالات ریخته است طبیعت خیره کننده ماه گرفتگی خورشید جلوه ای ماندگار را برای همه ما به جا می گذارد. گوشواره های حلقوی الماس طلای سفید 18K با الهام از گرفتگی خورشید 2012 الهام گرفته شده است. این طرح سعی دارد طبیعت و زیبایی مرموز خورشید و ماه را به تصویر بکشد.

کفش های لوکس

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

کفش های لوکس خط "جواهرات صندل / شکل" ، به نام "توطئه" ، جیانلوکا تامبورینی در سال 2010 تاسیس شد. کفش های توطئه بدون زحمت تکنولوژی و زیبایی شناسی را با هم ترکیب می کنند. پاشنه ها و پاشنه ها از موادی مانند آلومینیوم سبک و تیتانیوم ساخته شده اند که به شکل های مجسمه ای ریخته می شوند. سیلوت کفش پس از آن با سنگهای نیمه قیمتی و سایر تزئینات برجسته برجسته می شود. با تکنولوژی بالا و مواد برش ، یک مجسمه مدرن را شکل می دهد ، به شکل یک صندل ، اما در جایی که لمس و تجربه استادان ماهر ایتالیایی هنوز دیده می شود.

سنجاق سینه

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

سنجاق سینه شخصیت و شکل خارجی یک موضوع باعث می شود تا طراحی جدیدی از یک تزئین تغییر کند. در طبیعت پر جنب و جوش یک دوره به دوره دیگری تغییر می کند. بهار دنبال زمستان است و صبح بعد از شب. رنگ ها و همچنین جو تغییر می کنند. این اصل جایگزینی ، تناوب تصاویر به آراستگی های «آسیا دگرگونی» ، مجموعه ای منتقل می شود ، مجموعه ای که در آن دو حالت مختلف ، دو تصویر غیرقابل تصور در یک شی منعکس می شود. عناصر متحرک ساخت و ساز باعث تغییر شخصیت و ظاهر تزئین می شوند.

ساعت آنالوگ

Kaari

ساعت آنالوگ این طرح مبتنی بر یک مکانیزم آنالوگ 24 ساعته ایستاده (دستی نیم ساعته دستی) است. این طرح با دو برش قالب قوس ارائه شده است. از طریق آنها ، دست و ساعت چرخش دیده می شود. دست ساعت (دیسک) به دو بخش از رنگ های مختلف تقسیم می شود که با چرخش ، بسته به رنگی که شروع به مشاهده می کند ، زمان AM یا PM را نشان می دهد. دست دقیقه از طریق قوس شعاع بزرگتر قابل مشاهده است و مشخص می کند که کدام شکاف دقیقه با شماره گیری های 30 تا 30 دقیقه ای (واقع در شعاع داخلی قوس) و شکاف 30-60 دقیقه (واقع در شعاع بیرونی) مطابقت دارد.

لباس نان مدرن

Le Maestro

لباس نان مدرن لو ماسترو با وارد کردن یک "پاشنه ماتریس" تیتانیوم مستقیم لیزر متال (LML Sintered (DMLS)) باعث تغییر کفش کفش می شود. 'پاشنه ماتریس' باعث کاهش جرم بصری بخش پاشنه می شود و تمامیت ساختاری کفش را نشان می دهد. برای تکمیل خون آشام های زیبا ، از چرم دانه ای بالا برای طراحی نامتقارن متمایز فوقانی استفاده شده است. ادغام بخش پاشنه پا به قسمت فوقانی در حال حاضر در یک شبح براق و تصفیه شده تشکیل شده است.

Qipao معاصر

The Remains

Qipao معاصر الهام از آثار مذهبی چینی است ، "سرامیک" بیشترین نمایشی است که مهم نیست از نظر سلطنتی و مردم. در مطالعه من ، حتی امروز استانداردهای اصلی زیبایی زیبایی چینی از مد و فنگ شوی (طراحی داخلی و محیط زیست) بدون تغییر هستند. آنها مانند دیدن ، لایه بندی و آرزو را دوست دارند. من می خواهم یک Qipao را طراحی کنم تا دلالت و ویژگی سرامیک ها را از سلسله قدیمی به مد روز معاصر ارائه دهد. و افرادی را تحریک می کند که فرهنگ و قومیت خود را فراموش کرده اند هر زمان که در نسل من باشند.