مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه لباس زنانه

The Hostess

مجموعه لباس زنانه مجموعه فارغ التحصیلان داریا ژلیوا در مورد زنانگی و مردانگی ، قدرت و شکنندگی است. الهام بخش این مجموعه از یک افسانه قدیمی از ادبیات روسی ناشی می شود. میزبان کوه مس ، یک حامی جادویی از معدنچیان از یک افسانه قدیمی روسیه است. در این مجموعه می توانید ازدواج زیبا از خطوط مستقیم را مشاهده کنید ، همانطور که از لباس ماینرها الهام گرفته شده است ، و حجم های برازنده لباس ملی روسیه. اعضای تیم: Daria Zhiliaeva (طراح) ، Anastasiia Zhiliaeva (دستیار طراح) ، Ekaterina Anzylova (عکاس)

کیف دستی ، کیف عصرانه

Tango Pouch

کیف دستی ، کیف عصرانه Tango Pouch یک کیف برجسته با طراحی واقعاً خلاقانه است. این یک هنر پوشیدنی است که توسط مچ بند پوشیده می شود و به شما امکان می دهد دست های خود را آزاد کنید. در داخل فضای کافی وجود دارد و ساخت بسته شدن آهنربا تاشو باز و آسان و گسترده ای غیر منتظره را ایجاد می کند. کیسه ساخته شده از چرم پوست گوساله واکس نرم برای لمس فوق العاده دلپذیر دسته و درج های جانبی پفی است که عمداً با بدن اصلی تر ساخته شده از چرم به اصطلاح لعاب دار متناقض است.

کت که قابل تبدیل

Eco Furs

کت که قابل تبدیل پالتویی که می تواند 7 در 1 باشد از خانمهای شغلی شغلی که برای کمد لباس روزانه منحصر به فرد ، زیست محیطی و کاربردی انتخاب می کنند ، الهام گرفته است. در آن ، نساجی قدیمی ، اما دوباره مرسوم ، مد روز ، دستی دوخته شده اسکاندیناوی Rya Rug به روشی مدرن تفسیر می شود که منجر به لباس های پشمی متناسب می شود که از نظر عملکرد آنها مانند خز است. تفاوت در جزئیات و دوستی حیوان و محیط زیست است. در طول سالها ، Eco Furs در اقلیمهای مختلف زمستانی اروپا مورد آزمایش قرار گرفته است که به پیشرفت کیفیت این کت و سایر قطعات اخیر به کمال کمک کرده است.

لباس

Bamboo lattice

لباس در ویتنام ، تکنیک مشبک بامبو را در بسیاری از محصولات مانند قایق ، مبلمان ، قفس مرغ ، فانوس دریایی و ... مشاهده می کنید: شبکه بامبو قوی ، ارزان و ساخت آن آسان است. چشم انداز من ایجاد مد لباس مناسب است که هیجان انگیز و برازنده ، پیشرفته و جذاب باشد. من با تبدیل این شبکه مشبک معمولی خام و سخت به مواد نرم ، این جزئیات مشبک بامبو را به برخی از مدل های من اعمال کردم. طرح های من سنت را با فرم مدرن ، سختی الگوی مشبک و نرمی ماسه پارچه های ریز ترکیب می کند. تمرکز من روی فرم و جزئیات است ، جذابیت و زنانه بودن را به لباس پوشنده می آورد.

انگشتر الماس

The Great Goddess Isida

انگشتر الماس Isida یک حلقه طلای 14K است که برای ایجاد ظاهری جذاب به انگشت شما می خورد. نمای حلقه ایسیدا با عناصر منحصر به فردی مانند الماس ، آمتیست ، سیتریک ، تازوریت ، توپاز تزئین شده و با طلای سفید و زرد تکمیل شده است. هر قطعه مواد مشخص شده خاص خود را دارد و آنرا یک نوع می کند. علاوه بر این ، نمای شیشه ای مسطح مانند سنگ های قیمتی برش خورده ، منعکس کننده اشعه های مختلف نور در محیط های مختلف است و یک شخصیت منحصر به فرد را به حلقه اضافه می کند.

گردنبند

Scar is No More a Scar

گردنبند این طرح داستانی دردناک چشمگیر در پشت آن دارد. این الهام از جای زخم شرم آور و فراموش نشدنی من بر بدن من الهام گرفته بود که در زمان 12 سالگی توسط آتش بازی های قوی سوخته بود. پس از تلاش برای پوشاندن آن با خال کوبی ، خال کوبی به من هشدار داد که پوشاندن ترس از این بدتر خواهد بود. هر کس جای زخم دارد ، هر کس داستان یا تاریخ دردناک فراموش نشدنی خود را دارد ، بهترین راه حل برای درمان این است که یاد بگیرید چگونه با آن روبرو شوید و به سختی بر آن غلبه کنید نه اینکه بپوشانید یا سعی کنید از آن فرار کنید. بنابراین ، امیدوارم افرادی که جواهرات من را می پوشند ، بتوانند احساس قوی تر و مثبت کنند.