مجله طراحی
مجله طراحی
جایزه

Nagrada

جایزه این طرح به منظور کمک به عادی سازی زندگی در حین انزوا و ایجاد جایزه ویژه برای برندگان مسابقات آنلاین انجام شده است. طراحی جایزه نشان دهنده تبدیل یک پیاده به یک ملکه است، به عنوان تشخیص پیشرفت بازیکن در شطرنج. این جایزه از دو شکل تخت تشکیل شده است، ملکه و پیاده که به دلیل شکاف های باریکی که یک فنجان را تشکیل می دهند، درون یکدیگر قرار می گیرند. طراحی جایزه به لطف فولاد ضد زنگ بادوام است و برای حمل و نقل به برنده از طریق پست راحت است.

رخت آویز

Linap

رخت آویز این رخت آویز زیبا راه حل هایی را برای برخی از بزرگترین مشکلات ارائه می دهد - دشواری در قرار دادن لباس با یقه باریک، مشکل آویزان کردن لباس زیر و دوام. الهام بخش طراحی از گیره کاغذ است که پیوسته و بادوام است و شکل گیری نهایی و انتخاب متریال به دلیل حل این مشکلات بوده است. نتیجه یک محصول عالی است که زندگی روزمره کاربر نهایی را تسهیل می کند و همچنین یک لوازم جانبی زیبا برای یک فروشگاه بوتیک است.

محافظ صفحه نمایش موبایل بازی

Game Shield

محافظ صفحه نمایش موبایل بازی محافظ صفحه نمایش Monifilm's Game Shield یک محافظ صفحه شیشه ای 9H است که برای دستگاه های موبایل 5G ERA ساخته شده است. این صفحه نمایش برای تماشای فشرده و طولانی مدت با یک صافی صفحه نمایش فوق العاده با زبری فقط 0.08 میکرومتر بهینه شده است تا کاربر بتواند با سرعت و دقت بهینه، انگشت خود را بکشد و لمس کند، و آن را برای بازی های موبایل و سرگرمی ایده آل می کند. همچنین شفافیت صفحه نمایش 92.5 درصدی با شفافیت صفر قرمز و سایر ویژگی های محافظت از چشم مانند Anti Blue Light و Anti-Glare را برای راحتی تماشای طولانی مدت ارائه می دهد. Game Shield را می توان هم برای آیفون اپل و هم برای گوشی های اندرویدی ساخت.

مدال های دونده

Riga marathon 2020

مدال های دونده مدال سی امین سالگرد کورس بین المللی ماراتن ریگا شکلی نمادین دارد که این دو پل را به هم متصل می کند. تصویر بی نهایت پیوسته که با سطح منحنی سه بعدی نشان داده می شود، در پنج اندازه با توجه به مسافت پیموده شده مدال، مانند ماراتن کامل و نیمه ماراتن طراحی شده است. پایان برنز مات است و پشت مدال نام مسابقات و مسافت پیموده شده حک شده است. این روبان از رنگ های شهر ریگا، با درجه بندی و الگوهای سنتی لتونی در الگوهای معاصر تشکیل شده است.

برنامه رویدادهای طراحی

Russian Design Pavilion

برنامه رویدادهای طراحی نمایشگاه ها ، مسابقات طراحی ، کارگاه های آموزشی ، مشاوره طراحی آموزشی و انتشار پروژه هایی با هدف ارتقاء طراحان و مارک های روسی در خارج از کشور. فعالیتهای ما طراحان روسی زبان را ترغیب می کند تا دانش و مهارت های خود را از طریق پروژه های بین المللی تکمیل کنند و به آنها کمک کنند تا نقش خود را در جامعه طراحی ، چگونگی تبلیغ و تولید محصولات خود به رقابت و ایجاد نوآوری های واقعی درک کنند.

ابزار آموزشی و آموزشی

Corporate Mandala

ابزار آموزشی و آموزشی ماندالا شرکتی یک ابزار جدید آموزشی و آموزشی است. این یک ادغام نوآورانه و منحصر به فرد از اصل ماندالا باستان و هویت شرکت است که برای تقویت کار تیمی و عملکرد کلی تجارت طراحی شده است. بعلاوه این یک عنصر جدید از هویت شرکتی شرکت است. ماندالا شرکت یک فعالیت گروهی برای فعالیت های تیمی یا فردی برای مدیر است. این شرکت به طور خاص برای شرکت خاص طراحی شده است و توسط تیم یا افراد به صورت آزاد و بصری رنگ بندی می شود که در آن هر کس می تواند هر رنگ و زمینه ای را انتخاب کند.