مجله طراحی
مجله طراحی
مورد باتری قابل حمل

Parallel

مورد باتری قابل حمل مانند آیفون 5 ، موازی تنظیم موازی با مصرف باتری فوق العاده 2500 میلی آمپری ساعت با مصرف باتری فوق العاده - این یک عمر 1.7 برابر بیشتر است. این کار برای مشتریانی که همیشه در حال استفاده هستند و از توانایی آیفون استفاده کامل می کنند بسیار راحت است. موازی باتری قابل جدا شدن با یک مورد پلی کربنات سفت و سخت مکمل است. در صورت نیاز به برق بیشتر ، ضربه بزنید. بردارید تا وزن کم شود. این ارگونومیک به گونه ای طراحی شده است که به خوبی در دستان شما باشد. با کابل رعد و برق داخلی و 5 رنگ مطابق با کیس محافظ ، طول آن برابر با آیفون 5 است.

نام پروژه : Parallel, نام طراحان : Appcessory Pte Ltd, نام مشتری : Gosh!.

Parallel مورد باتری قابل حمل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.