مجله طراحی
مجله طراحی
میز با رومیزی قابل تنظیم

Dining table and beyond

میز با رومیزی قابل تنظیم این جدول قابلیت تنظیم سطح آن با اشکال ، مواد ، بافت ها و رنگ های مختلف را دارد. برخلاف یک میز معمولی ، که رومیزی آن به عنوان یک سطح ثابت برای لوازم جانبی خدمت (صفحه ، پلاکت های خدمت دهنده و غیره) ارائه می شود ، اجزای این جدول مانند سطح و لوازم جانبی سرویس دهنده عمل می کنند. این لوازم جانبی بسته به نیاز ناهار خوری مورد نیاز می تواند در اجزای مختلف و اندازه متفاوت تشکیل شود. این طراحی منحصر به فرد و خلاقانه با تنظیم مجدد لوازم جانبی خمیده خود ، یک میز ناهارخوری سنتی را به یک محور پویا تبدیل می کند.

نام پروژه : Dining table and beyond, نام طراحان : Athanasia Leivaditou, نام مشتری : Studio NL.

Dining table and beyond میز با رومیزی قابل تنظیم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.