مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها

Biometric Facilities Access Camera

دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها یک دستگاه بیومتریک که در دیوارها یا کیوسک ها قرار گرفته است و عنبیه و تمام صورت را ضبط می کند ، سپس برای تعیین امتیازات کاربر به یک بانک اطلاعاتی مراجعه می کند. با باز کردن قفل درها یا ورود به سیستم کاربران ، دسترسی به آن امکان دسترسی پیدا می کند. ویژگی های بازخورد کاربر برای هم ترازی آسان خود ساخته شده است. به طور نامرئی چشم را روشن می کند ، و کم نور نیز وجود دارد. قسمت جلوی آن دارای 2 قسمت پلاستیکی است که رنگ های دو رنگ را امکان پذیر می کند. قسمت کوچکتر با جزییات دقیق چشم را جلب می کند. این فرم 13 مؤلفه جلویی را به یک محصول زیبایی شناختی ساده تر می کند. این شرکت برای بازارهای شرکتی ، صنعتی و خانگی است.

نام پروژه : Biometric Facilities Access Camera, نام طراحان : Travis Baldwin, نام مشتری : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.