مجله طراحی
مجله طراحی
هایپرکار

Shayton Equilibrium

هایپرکار تعادل شایتون نمایانگر نژادپرستی خالص ، انحراف در چهار چرخ ، یک مفهوم انتزاعی برای اکثر مردم و تحقق رویاها به تعداد کمی خوش شانس است. این نشان دهنده لذت نهایی است ، یک درک جدید از گرفتن از یک نقطه به نقطه دیگر ، جایی که هدف به اندازه تجربه مهم نیست. شیتون قرار است محدوده قابلیت های مواد را کشف کند ، پیشرانه ها و مواد جدید جایگزین سبز را که می تواند عملکرد را در عین حفظ شجره های هایپرکار تقویت کند ، آزمایش کند. فاز زیر این است که سرمایه گذار / ها را پیدا کنید و تعادل شیتون را به واقعیت تبدیل کنید.

نام پروژه : Shayton Equilibrium, نام طراحان : Andrej Stanta, نام مشتری : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium هایپرکار

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.