مجله طراحی
مجله طراحی
شیر آب حساس

miscea KITCHEN

شیر آب حساس سیستم KITCHEN miscea KITCHEN اولین شیر آب آشپزخانه چند مایع بدون لمس است. با ترکیبی از 2 دیسپانر و یک شیر آب به یک سیستم منحصر به فرد و آسان برای استفاده ، نیاز به توزیع کننده های جداگانه در اطراف محل کار آشپزخانه را از بین می برد. این شیر آب برای کارکردن حداکثر مزایای بهداشت دست کاملاً لمس شده و باعث کاهش شیوع باکتریهای مضر می شود. انواع صابونها ، مواد شوینده و ضد عفونی کننده باکیفیت و موثر می توانند با سیستم استفاده شوند. این دستگاه دارای سریعترین و مطمئن ترین فن آوری سنسور برای عملکرد دقیق در بازار است.

نام پروژه : miscea KITCHEN, نام طراحان : Rob Langendijk, نام مشتری : miscea GmbH.

miscea KITCHEN شیر آب حساس

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.