مجله طراحی
مجله طراحی
میز قابل تبدیل به رختخواب

1,6 S.M. OF LIFE

میز قابل تبدیل به رختخواب مفهوم اصلی اظهار نظر در مورد این واقعیت است که زندگی ما در حال کوچک شدن است تا بتوانیم در فضای محدود دفتر خود جای بگیریم. سرانجام ، فهمیدم که ممکن است هر تمدنی بسته به بستر اجتماعی خود ، برداشت بسیار متفاوتی از چیزها داشته باشد. به عنوان مثال ، در این روزهایی که کسی برای رسیدن به مهلت های خود تلاش می کند ، می تواند برای سیستا یا چند ساعت خواب در شب استفاده شود. نام این پروژه به ابعاد نمونه اولیه (2،00 متر طول و 0،80 متر عرض = 1،6 متر) و این واقعیت است که کار همچنان فضای بیشتری را در زندگی ما به خود اختصاص می دهد.

نام پروژه : 1,6 S.M. OF LIFE, نام طراحان : Athanasia Leivaditou, نام مشتری : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE میز قابل تبدیل به رختخواب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.