مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر

Chirming

پوستر هنگامی که سوک جوان بود ، او یک کوه پرنده زیبا را در کوه دید ، اما پرنده به سرعت پرواز کرد و تنها صدا را پشت سر گذاشت. او برای یافتن پرنده به آسمان نگاه کرد ، اما تمام آنچه که او می دید ، شاخه های درخت و جنگل بود. این پرنده آواز خواندن را ادامه می داد ، اما او هیچ ایده ای برای کجا نداشت. از همان جوانی ، پرنده شاخه های درخت و جنگل بزرگ برای او بود. این تجربه او را مجبور کرد تا صدای پرندگانی مانند جنگل را تجسم کند. صدای پرنده ذهن و بدن را آرام می کند. این توجه او را به خود جلب کرد ، و او این کار را با ماندالا ترکیب کرد ، که بصری نشان دهنده بهبودی و مراقبه است.

نام پروژه : Chirming, نام طراحان : Sook Ko, نام مشتری : Sejong University.

Chirming پوستر

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.