مجله طراحی
مجله طراحی
انیمیشن تجاری

Simplest Happiness

انیمیشن تجاری در زودیاک چینی ، سال 2019 سال خوک است ، بنابراین ین C خوک خرد شده را طراحی کرده است و در "بسیاری از فیلم های داغ" به زبان چینی یک امتیاز است. شخصیت های خوشحال با تصویر کانال مطابقت دارد و با احساسات خوشبختی که کانال می خواهد به مخاطبان خود بدهد. این فیلم ترکیبی از چهار عنصر فیلم است. کودکانی که در حال بازی هستند می توانند به بهترین وجه شادی خالص را نشان دهند و امیدوارم که تماشاگران با تماشای فیلم همین احساس را داشته باشند.

نام پروژه : Simplest Happiness, نام طراحان : Yen C Chen, نام مشتری : Fox Movies.

Simplest Happiness انیمیشن تجاری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.