مجله طراحی
مجله طراحی
تبلیغات

Insect Sculptures

تبلیغات هر قطعه دست ساخته شده بود تا مجسمه هایی از حشرات را با الهام از محیط و غذاهایی که می خورند ایجاد کند. این اثر هنری به عنوان فراخوانی برای اقدام از طریق وب سایت Doom مورد استفاده قرار گرفت و آفات خانگی خاص را نیز شناسایی کرد. عناصر مورد استفاده برای این مجسمه ها از حیاط های آشغال ، زباله ها ، بستر رودخانه ها و بازارهای فوق العاده گرفته شده است. پس از جمع آوری هر حشره ، آنها در فتوشاپ عکس گرفته و روتوش شدند.

نام پروژه : Insect Sculptures, نام طراحان : Chris Slabber, نام مشتری : Chris Slabber.

Insect Sculptures تبلیغات

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.