مجله طراحی
مجله طراحی
خانه داخلی

Spirit concentration

خانه داخلی فضایی برای یک خانه چیست؟ طراح معتقد است که این طرح از الزامات مالک ناشی می شود و روح را به فضا می رساند. بنابراین ، طراح هدف خود را از فضا توسط زوج دوست داشتنی هدایت کرد. هر دو مالک نسبت به فرهنگ ژاپنی مواد و راه حل طراحی را دوست دارند. برای نشان دادن خاطرات بین ذهنشان ، آنها تصمیم گرفتند از چوب های مختلف چوب برای ایجاد خانه ای روح استفاده کنند. در نتیجه ، آنها 3 هدف اجماع این خانه ایده آل را تشکیل دادند که عبارتند از: (1) فضای آرام ، (2) فضاهای عمومی منعطف و جذاب و (3) فضاهای خصوصی راحت و نامرئی.

خانه برای خاطرات

Memory Transmitting

خانه برای خاطرات این خانه تصاویر خانه را توسط تیرهای چوبی و پشته ای آجدار آجرهای سفید منتقل می کند. نور از فضای آجرهای سفید در اطراف خانه می رود و فضای خاصی را برای مشتری ایجاد می کند. طراح از روشهای مختلفی برای حل محدودیت های این ساختمان برای تهویه هوا و فضای ذخیره سازی استفاده می کند. همچنین ، مواد را با حافظه مشتری مخلوط کرده و زیبایی زیبایی و زیبایی را از طریق ساختار ارائه دهید و به سبک منحصر به فرد این خانه متصل شوید.

خانه داخلی

Seamless Blank

خانه داخلی این خانه برای ارائه سبک زندگی بی نظیر مهماندار است که یک طراح گرافیک و خانه کارآفرین است. طراح مواد طبیعی را برای نشان دادن ترجیحات مهماندار و حفظ مناطق خالی برای پر کردن وسایل اعضای خانواده ارائه می دهد. آشپزخانه مرکز خانه است ، ویژه ای که برای اتاق مهمانسرا طراحی شده است و اطمینان حاصل کنید که والدین می توانند در هر مکانی ببینند. این خانه مجهز به کفپوش بدون درز گرانیت سفید ، نقاشی معدنی ایتالیایی ، شیشه شفاف و روکش پودر سفید است تا جزئیات ظریف مواد را نشان دهد.

خانه داخلی

Warm loft

خانه داخلی خانه ای به سبک صنعتی با مواد گرم. این خانه برای ارتقاء کیفیت زندگی عملکردهای مختلفی را برای مشتری آماده می کند. طراح سعی کرد تا لوله ها را به هر فضایی متصل کند و لوله های ترکیبی از چوب ، فولاد و ENT برای نشان دادن داستان زندگی مشتریان استفاده کند. با سبک صنعتی معمولی یکسان نیست ، این خانه فقط چند رنگ را وارد می کند و فضای ذخیره سازی زیادی را آماده می کند.

چهار پایه

Ydin

چهار پایه چهار پایه Ydin ، بدون استفاده از ابزارهای ویژه ، به لطف یک سیستم اتصال ساده ، می توانید خودتان نصب کنید. 4 پای یکسان به هیچ وجه مشخص قرار نمی گیرند و صندلی بتونی ، به عنوان سنگ اصلی ، همه چیز را در جای خود نگه می دارد. پاها با چوب قراضه از تولید کننده پله ساخته می شوند ، به راحتی با استفاده از تکنیک های سنتی کار با چوب ساخته می شوند و در آخر روغن کاری می شوند. صندلی به راحتی در بتن UHP تقویت شده با الیاف ساخته شده است. تنها 5 قطعه جداشده برای بسته بندی تخت و آماده ارسال به مشتریان نهایی ، بحث دیگر پایداری است.

چرخ دستی پنیر سرد

Coq

چرخ دستی پنیر سرد پاتریک ساران چرخ دستی پنیر Coq را در سال 2012 ایجاد کرد. عجیب بودن این ماده نورد کنجکاوی شام را تحریک می کند ، اما اشتباه نکنید ، این در درجه اول یک ابزار کار است. این با استفاده از یک ساختار راش لاک الکل دار سبک شده که در بالای یک قلاب استوانه ای لاکی قرمز قرار دارد که می تواند در کنار آن آویزان شود برای آشکار کردن مجموعه پنیرهای بلوغ بدست می آید. پیشخدمت با استفاده از دسته برای انتقال سبد خرید ، باز کردن جعبه ، کشویی از صفحه به منظور ایجاد فضایی برای صفحه ، چرخاندن این دیسک برای برش بخش هایی از پنیر ، پیشخدمت می تواند روند را به کمی هنر عملکرد تبدیل کند.