مجله طراحی
مجله طراحی
هویت برند

Pride

هویت برند برای ایجاد طراحی برند پراید ، این تیم از چندین روش از مطالعه مخاطبان هدف استفاده کرد. هنگامی که تیم طراحی آرم و هویت سازمانی را انجام داد ، قوانین روانشناسی هندسی را در نظر گرفت - تأثیر اشکال هندسی بر انواع روانی خاص افراد و انتخاب آنها. همچنین طراحی باید احساسات خاصی را در بین مخاطب ایجاد کرده باشد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، این تیم از قوانین تأثیر رنگ بر روی یک شخص استفاده کرد. به طور کلی ، نتیجه در طراحی کلیه محصولات شرکت تأثیر گذاشته است.

مرکز فروش

Shuimolanting

مرکز فروش سبک چینی این مورد سنگ قهوه ای تیره قهوه ای موجود در بازار و خالی بودن نور طبیعی پنجره کف را تصویب می کند و تضاد بین نور و سایه ، مجازی و واقعی را تشکیل می دهد. کوره های چوبی مجازی و آلومینیومی ، تکه های برگ نیلوفر آبی مس در قسمت منظره آب و هنر نصب شخصیت چینی در منطقه استراحت ، نقطه "دادگاه ارکیده جوهر" و "؛ مورد. به طور خاص ، استفاده از مواد جدید از آبله ، در برجسته معمولی فوق العاده ، بلکه به طرز مبتکرانه هزینه سطح را کاهش می دهد.

نمایشگاه سالن حمام

Agape

نمایشگاه سالن حمام برای تمایز از فضای نمایشگاه معمولی ، ما این فضا را به عنوان زمینه ای تعریف می کنیم که می تواند زیبایی کالاها را برجسته کند. با این تعریف می خواهیم یک مرحله زمانی ایجاد کنیم که کالا بتواند خود به خود به خود بدرخشد. همچنین یک محور زمان ایجاد می کنیم تا هر محصول را نشان دهد که در این فضا از زمان های مختلف ساخته شده است.

طراحی Ui

Moulin Rouge

طراحی Ui این پروژه برای افرادی طراحی شده است که می خواهند تلفن همراه خود را با موضوع مولین روژ تزئین کنند اگرچه هرگز در مولین روژ در پاریس بازدید نکرده اند. هدف اصلی ارائه یک تجربه دیجیتالی بهبود یافته است و همه فاکتورهای طراحی تجسم حالات مولین روژ است. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از شیر ساده روی صفحه ، از پیش تعیین شده و نمادهای طراحی شده را در موارد دلخواه خود سفارشی کنند.

مدرسه بین المللی

Gearing

مدرسه بین المللی شکل دایره مفهومی مدرسه بین المللی دبرسن نمادی از حمایت ، وحدت و اجتماع است. توابع مختلف مانند چرخ دنده های متصل ، غرفه های روی یک رشته که بر روی یک قوس مرتب شده است ، ظاهر می شوند. تکه تکه شدن فضا باعث ایجاد مناطق مختلف جامعه در بین کلاسهای درس می شود. تجربه فضای جدید و حضور مداوم طبیعت به دانشجویان در تفکر خلاق و تجلی ایده هایشان کمک می کند. مسیرهای منتهی به باغهای آموزشی خارج از جنگل و جنگل مفهوم دایره را تکمیل می کند و یک گذار هیجان انگیز بین محیط ساخته شده و طبیعی ایجاد می کند.

اقامتگاه خصوصی

House L019

اقامتگاه خصوصی در کل خانه از یک مفهوم ساده و پیچیده ماده و رنگ استفاده شده است. دیوارهای سفید ، کف بلوط چوبی و آهک محلی برای حمام و دودکش. جزییات دقیق دستکاری شده فضایی از لوکس حساس را ایجاد می کند. اماکن کاملاً کاملی ، فضای زندگی آزاد شناور L را تعیین می کند.