مجله طراحی
مجله طراحی
مجسمه های شهری

Santander World

مجسمه های شهری سانتاندر جهانی یک رویداد عمومی هنری است که از گروهی از مجسمه ها تجلیل می کند و در شهرت سانتاندر (اسپانیا) در آماده سازی برای مسابقات جهانی قایقرانی سانتاندر 2014 ، یک جشن هنر را پوشانده است. از آنها توسط هنرمندان مختلف تصویری ساخته شده است. هر یک از این قطعات به طور مفهومی فرهنگ یکی از 5 قاره را نشان می دهند. معنای آن این است که عشق و احترام به تنوع فرهنگی را ابزاری برای صلح از طریق نگاه هنرمندان مختلف نشان دهیم و نشان دهیم که جامعه با آغوش باز از این تنوع استقبال می کند.

نام پروژه : Santander World, نام طراحان : Jose Angel Cicero, نام مشتری : Jose Angel Cicero SC..

Santander World مجسمه های شهری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.