مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Slabs House

خانه مسکونی خانه اسلب برای مخلوط کردن مصالح ساختمانی ، ترکیب چوب ، بتن و فولاد طراحی شده است. این طرح به یکباره بسیار مدرن و در عین حال باهوش است. پنجره های عظیم یک نقطه کانونی فوری هستند ، اما در اثر اسلب بتنی از آب و هوا و نمای خیابان محافظت نمی شوند. باغ ها از نظر سطح زمین و طبقه اول بسیار زیاد هستند و به ساکنان اجازه می دهند تا در تعامل با ملک با طبیعت ارتباط برقرار کنند و با حرکت از ورودی به اماکن زندگی ، یک جریان منحصر به فرد ایجاد می کنند.

خانه

VH Green

خانه این خانه به دو شکل مسطح و استریوسکوپی سبز است که محیط مناسبی را برای ساکنان و شهر ایجاد می کند. در منطقه آفتابی آفتابی ، نسیم سلیل با استفاده از این سبز یک روش تفکر بسیار مؤثر است. نه تنها عملکرد تابش آفتاب در تابستان بلکه محافظت از حریم خصوصی ، جلوگیری از سر و صدای خیابان و اثر خنک کننده با استفاده از آبیاری خودکار به دست می آید.

کلیسا

Mary Help of Christian Church

کلیسا با توجه به گسترش جامعه کاتولیک و افزایش گردشگران در جزیره سامویی ، سوراتانی. نمای بیرونی کلیسای مسیحی به صورت ترکیبی از دستان دعا ، بال های زاویه ای و پرتوهای روح القدس طراحی شده است. فضای داخلی ، امنیت مانند رحم مادر. با استفاده از درجه اعتبار ساقط نور باریک و باریک و یک بال بزرگ عایق بندی وزن سبک که از طریق خلاء نور در حال عبور از شکاف نور است ، ساخته شده است تا سایه ای ایجاد شود که با گذشت زمان در حال تغییر باشد و در عین حال راحتی داخلی را حفظ می کند. در هنگام نماز ، تزئین نمادین و استفاده از مواد طبیعی را به عنوان آرامش خاطر ذهنی به حداقل برسانید.

خانه مسکونی

Abstract House

خانه مسکونی این اقامتگاه ضمن حفظ حیاط مرکزی از زیبایی شناسی مدرن بهره می برد ، که باعث برانگیختن عمل سنتی کویت در ساخت خانه ها می شود. در اینجا اقامتگاه مجاز است هر دو گذشته و حال را بدون درگیری ، تصدیق کند. ویژگی آب در پله های درب اصلی به سمت بیرون جارو می کند ، کف تا شیشه سقف باعث بازتر نگه داشتن فضاها می شود و به کاربران این امکان را می دهد که بین فضای بیرون و داخل ، گذشته و حال ، بدون دردسر حرکت کنند.

مبل

Shell

مبل مبل شل به عنوان ترکیبی از طرح های پوسته دریایی و روندهای مد در تقلید از فناوری اسکلت اسکلتی و چاپ سه بعدی ظاهر شد. هدف از ایجاد یک مبل با تأثیر توهم نوری بود. باید مبلمان سبک و مطبوع باشد که می تواند هم در خانه و هم در خارج از منزل مورد استفاده قرار گیرد. برای دستیابی به اثر سبک بودن ، از طناب های نایلونی استفاده شد. بنابراین سختی لاشه با بافتن و نرمی خطوط سیلوت متعادل می شود. یک پایه سفت و سخت در زیر قسمت های گوشه ای صندلی می تواند به عنوان میزهای جانبی و صندلی های سقفی نرم و کوسن های ترکیب استفاده شود.

رستوران

Chuans Kitchen II

رستوران Chuan’s Kitchen II ، که هم از گلدان های سفالی سیاه سیچوان یینگجینگ و هم از مواد معدنی خاک را از ساخت مترو به عنوان متوسط استفاده می کند ، یک رستوران آزمایشی است که بر اساس آزمایش معاصر هنرهای سنتی ساخته شده است. Infinity Mind با عبور از مرز مواد و کاوش در شکل مدرن هنرهای سنتی سنتی ، واشرهایی را که پس از شلیک گلدان های سفالی مشکی Yingjing از آنها دور انداخته شده ، استخراج کرده و از آنها به عنوان عنصر اصلی دکوراسیون در Chuan’s Kitchen II استفاده می کند.