مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر

Phuket VIP Mercury

دفتر بر اساس موضوع باز بودن و اکتشافات عمیق برند ، به کاوش در این طرح پرداخته و یکپارچگی بصری از قابلیت بصری و داستان برند را با سیاره به عنوان عنصر اصلی خلاق ایجاد کرده است. این طرح با سه تفکر تصویری جدید سه مشکل زیر را حل کرد: تعادل باز بودن فضا و کارکردها. تقسیم و ترکیب مناطق کاربردی فضا. منظم و تغییر سبک ابتدایی فضایی.

نام پروژه : Phuket VIP Mercury, نام طراحان : Songhuan Wu, نام مشتری : N-HD design.

Phuket VIP Mercury دفتر

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.