مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز فروش

Feiliyundi

مرکز فروش یک کار طراحی خوب ، احساسات مردم را برانگیخته است. طراح از حافظه به سبک سنتی پرش می کند و تجربه جدیدی را در ساختار فضایی باشکوه و آینده نگر نشان می دهد. سالن تجربه ای زیست محیطی همهجانبه از طریق قرار دادن دقیق نصب های هنری ، حرکت واضح از فضا و سطح تزئینی که با مواد و رنگ های سنگفرش شده ساخته شده است. حضور در آن نه تنها بازگشت به طبیعت بلکه سفر مفید نیز خواهد بود.

نام پروژه : Feiliyundi, نام طراحان : Weimo Feng, نام مشتری : MOD.

Feiliyundi مرکز فروش

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.