مجله طراحی
مجله طراحی
هتل

Sheraton Bursa

هتل این انیمیشن باید یک الگوی گسترده ای باشد که راهنمایی برای هر قسمت از هتل داشته باشد. مناطق مشترک مختلف شامل لابی ، اتاق کنفرانس ، رستوران اصلی ، مرکز تناسب اندام و اسپا ، حمام ترکی و حمام ترکی VIP ، اتاق ماساژ سالن اجرائی ، استخر ، اتاق های استراحت و علاوه بر این اتاق های استاندارد ، سوئیت ، مجموعه ریاست جمهوری در 4 ماه مدل سازی شد. همه مناطق مدل شده بعد از یک شصت روز ارائه روند ، به یک انیمیشن 4.30 ثانیه ای از 6750 فریم تبدیل شدند. عنصر مهم در معرفی شراتون بورسا.

نام پروژه : Sheraton Bursa, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa هتل

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.