مجله طراحی
مجله طراحی
هتل

Sheraton Bursa

هتل این انیمیشن باید یک الگوی گسترده ای باشد که راهنمایی برای هر قسمت از هتل داشته باشد. مناطق مشترک مختلف شامل لابی ، اتاق کنفرانس ، رستوران اصلی ، مرکز تناسب اندام و اسپا ، حمام ترکی و حمام ترکی VIP ، اتاق ماساژ سالن اجرائی ، استخر ، اتاق های استراحت و علاوه بر این اتاق های استاندارد ، سوئیت ، مجموعه ریاست جمهوری در 4 ماه مدل سازی شد. همه مناطق مدل شده بعد از یک شصت روز ارائه روند ، به یک انیمیشن 4.30 ثانیه ای از 6750 فریم تبدیل شدند. عنصر مهم در معرفی شراتون بورسا.

نام پروژه : Sheraton Bursa, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa هتل

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.