مجله طراحی
مجله طراحی
هتل

Sheraton Bursa

هتل این انیمیشن باید یک الگوی گسترده ای باشد که راهنمایی برای هر قسمت از هتل داشته باشد. مناطق مشترک مختلف شامل لابی ، اتاق کنفرانس ، رستوران اصلی ، مرکز تناسب اندام و اسپا ، حمام ترکی و حمام ترکی VIP ، اتاق ماساژ سالن اجرائی ، استخر ، اتاق های استراحت و علاوه بر این اتاق های استاندارد ، سوئیت ، مجموعه ریاست جمهوری در 4 ماه مدل سازی شد. همه مناطق مدل شده بعد از یک شصت روز ارائه روند ، به یک انیمیشن 4.30 ثانیه ای از 6750 فریم تبدیل شدند. عنصر مهم در معرفی شراتون بورسا.

نام پروژه : Sheraton Bursa, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa هتل

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.