مجله طراحی
مجله طراحی
دوچرخه برقی

ICON E-Flyer

دوچرخه برقی ICON و Vintage Electric در طراحی این دوچرخه برقی بی موقع همکاری کردند. طراحی و ساخته شده در کالیفرنیا با حجم کم ، ایکنون E-Flyer با طراحی پرنعمت و با قابلیت های مدرن ازدواج می کند تا یک راه حل حمل و نقل شخصی مجزا و توانمند ایجاد کند. از ویژگی های آن می توان به برد 35 مایل ، حداکثر سرعت 22 مگاهرتز (35 مگاهرتز در حالت مسابقه!) و زمان شارژ دو ساعته اشاره کرد. کانکتور USB خارجی و نقطه اتصال شارژ ، ترمز احیا کننده و بالاترین کیفیت قطعات در سراسر. www.iconelectricbike.com

نام پروژه : ICON E-Flyer, نام طراحان : Jonathan Ward & Andrew Davidge, نام مشتری : ICON.

ICON E-Flyer دوچرخه برقی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.