مجله طراحی
مجله طراحی
دوچرخه برقی

ICON E-Flyer

دوچرخه برقی ICON و Vintage Electric در طراحی این دوچرخه برقی بی موقع همکاری کردند. طراحی و ساخته شده در کالیفرنیا با حجم کم ، ایکنون E-Flyer با طراحی پرنعمت و با قابلیت های مدرن ازدواج می کند تا یک راه حل حمل و نقل شخصی مجزا و توانمند ایجاد کند. از ویژگی های آن می توان به برد 35 مایل ، حداکثر سرعت 22 مگاهرتز (35 مگاهرتز در حالت مسابقه!) و زمان شارژ دو ساعته اشاره کرد. کانکتور USB خارجی و نقطه اتصال شارژ ، ترمز احیا کننده و بالاترین کیفیت قطعات در سراسر. www.iconelectricbike.com

نام پروژه : ICON E-Flyer, نام طراحان : Jonathan Ward & Andrew Davidge, نام مشتری : ICON.

ICON E-Flyer دوچرخه برقی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.