مجله طراحی
مجله طراحی
دوچرخه برقی

ICON E-Flyer

دوچرخه برقی ICON و Vintage Electric در طراحی این دوچرخه برقی بی موقع همکاری کردند. طراحی و ساخته شده در کالیفرنیا با حجم کم ، ایکنون E-Flyer با طراحی پرنعمت و با قابلیت های مدرن ازدواج می کند تا یک راه حل حمل و نقل شخصی مجزا و توانمند ایجاد کند. از ویژگی های آن می توان به برد 35 مایل ، حداکثر سرعت 22 مگاهرتز (35 مگاهرتز در حالت مسابقه!) و زمان شارژ دو ساعته اشاره کرد. کانکتور USB خارجی و نقطه اتصال شارژ ، ترمز احیا کننده و بالاترین کیفیت قطعات در سراسر. www.iconelectricbike.com

نام پروژه : ICON E-Flyer, نام طراحان : Jonathan Ward & Andrew Davidge, نام مشتری : ICON.

ICON E-Flyer دوچرخه برقی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.