مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان میز منزل

Marken Desk

مبلمان میز منزل احساس سبک وزن بصری این میز زیبا و در عین حال قوی ، ما را به مدرسه طراحی اسکاندیناوی بازمی گرداند. شکل ناخوشایند پاها ، روشی که تقریباً مانند یک ژست سلام و احترام به سلامتی به سمت جلو تکیه داده است ، ما را به یاد سیلوت مردی نجیب با کلاه خود در آغوش گرفتن یک خانم می اندازد. میز از ما برای استفاده از آن استقبال می کند. شکل کشوها ، مانند اندامهای جداگانه میز ، با حس آویزان بودن و ظاهری جلوه گر جلوی اتاق ، مانند چشم های مراقب اتاق را اسکن می کند.

نام پروژه : Marken Desk, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk مبلمان میز منزل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.