مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان میز منزل

Marken Desk

مبلمان میز منزل احساس سبک وزن بصری این میز زیبا و در عین حال قوی ، ما را به مدرسه طراحی اسکاندیناوی بازمی گرداند. شکل ناخوشایند پاها ، روشی که تقریباً مانند یک ژست سلام و احترام به سلامتی به سمت جلو تکیه داده است ، ما را به یاد سیلوت مردی نجیب با کلاه خود در آغوش گرفتن یک خانم می اندازد. میز از ما برای استفاده از آن استقبال می کند. شکل کشوها ، مانند اندامهای جداگانه میز ، با حس آویزان بودن و ظاهری جلوه گر جلوی اتاق ، مانند چشم های مراقب اتاق را اسکن می کند.

نام پروژه : Marken Desk, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk مبلمان میز منزل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.