مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان میز منزل

Marken Desk

مبلمان میز منزل احساس سبک وزن بصری این میز زیبا و در عین حال قوی ، ما را به مدرسه طراحی اسکاندیناوی بازمی گرداند. شکل ناخوشایند پاها ، روشی که تقریباً مانند یک ژست سلام و احترام به سلامتی به سمت جلو تکیه داده است ، ما را به یاد سیلوت مردی نجیب با کلاه خود در آغوش گرفتن یک خانم می اندازد. میز از ما برای استفاده از آن استقبال می کند. شکل کشوها ، مانند اندامهای جداگانه میز ، با حس آویزان بودن و ظاهری جلوه گر جلوی اتاق ، مانند چشم های مراقب اتاق را اسکن می کند.

نام پروژه : Marken Desk, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk مبلمان میز منزل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.