مجله طراحی
مجله طراحی
نصب مجدد نوری

Decor

نصب مجدد نوری در یک ساختمان مدل می خواهم به افکاری درباره واقعیت بپردازم ، که ما خودمان را در نظر می گیریم و به عنوان سناریوگرافی به یک سناریوی تخیلی نگاه می کنیم. سناریویی از طبیعت گاه به گاه و فاسد شدنی. چه چیزی در پشت آن قرار دارد یا چه اتفاقی خواهد افتاد که قالب های تزئینات ممکن است یک آخرالزمان نباشد بلکه ایجاد یک فرآیند جدید باشد. تصویر دیگری از آنچه ممکن است هنگام پایان نمایش اتفاق بیفتد.

طراحی تئاتر

Crossing the line

طراحی تئاتر یک مونولوگ استدلال در مورد علت و معلول ، آنچه ما را به سمت انجام اقدامات سوق می دهد ، که فکر نمی کردیم ممکن باشد. با قرار دادن مخاطبان در اطراف میزهای مختلف ، مانند دادگاه اروپا ، می خواستم اتاقی را ایجاد کنم که مخاطب در یک دوره از وقایع ، قسمت مربوط به خود را درگیر ، تعامل و تأمل کند.

صندلی برای سواران ترانزیتی

Door Stops

صندلی برای سواران ترانزیتی Door Stops همکاری بین طراحان ، هنرمندان ، سواران و ساکنان جامعه برای پر کردن فضاهای عمومی غفلت شده ، مانند ایستگاه های ترانزیت و جای خالی است ، با صندلی هایی که موقعیت هایی برای ایجاد مکان های دلپذیر برای شهر فراهم آورده است. این واحد ها با ارائه جایگزین امن تر و زیباییشناختی نسبت به آنچه در حال حاضر وجود دارد ، با نمایشگرهای وسیعی از هنرهای عمومی به سفارش هنرمندان محلی تزئین می شوند و یک مکان انتظار آسان ، ایمن و دلپذیر را برای سواران ایجاد می کنند.

طراحی و مفهوم مدل مو

Hairchitecture

طراحی و مفهوم مدل مو نتیجه مو از ارتباط بین یک آرایشگاه - Gijo و جمعی از معماران - FAHR 021.3. آنها با انگیزه پایتخت فرهنگ اروپا در Guimaraes 2012 ، آنها ایده ای را برای ادغام دو روش خلاق ، معماری و مدل مو پیشنهاد می کنند. با توجه به موضوع معماری وحشیانه ، نتیجه یک مدل موی شگفت انگیز جدید است که موهای تغییر شکل را در ارتباط مطلق با ساختارهای معماری نشان می دهد. نتایج ارائه شده ماهیت جسورانه و آزمایشی با تفسیر قوی معاصر است. کار تیمی و مهارت برای تبدیل موهای به ظاهر معمولی بسیار مهم بود.

تقویم

NISSAN Calendar 2013

تقویم هر سال نیسان تقویمی را با عنوان برچسب مارک خود "هیجان بر خلاف هر شخص دیگری" تولید می کند. نسخه سال 2013 پرشده از ایده ها و تصاویر چشم نواز و منحصر به فرد به عنوان نتیجه همکاری با یک هنرمند نقاشی "SAORI KANDA". تمام تصاویر موجود در تقویم آثار SAORI KANDA هنرمند رقص نقاشی است. او الهام بخش خود را با استفاده از وسیله نقلیه نیسان در نقاشی های خود که مستقیماً روی پرده افقی قرار گرفته در استودیو کشیده شده بود ، مجسم کرد.

بروشور

NISSAN CIMA

بروشور ・ نیسان تمام فناوری ها و حکمت های مدرن خود ، مواد داخلی با کیفیت عالی و هنر صنایع دستی ژاپنی ("MONOZUKURI" را به زبان ژاپنی) ادغام کرد تا یک سدان لوکس با کیفیت بی نظیر - CIMA جدید ، پرچمدار تنها Nissan ایجاد کند.・ این بروشور نه تنها برای نشان دادن ویژگی های محصول CIMA ، بلکه برای جلب اعتماد به نفس و افتخار نیسان در کاردستی خود طراحی شده است.