مجله طراحی
مجله طراحی
قفسه سینه کشو

Black Labyrinth

قفسه سینه کشو Black Labyrinth توسط Eckhard Beger برای ArteNemus یک سینه عمودی است که دارای 15 کشو است و الهام بخش آن از کابینت های پزشکی آسیا و سبک Bauhaus است. نمای معماری تاریک آن از طریق پرتوهای روشن مارکی با سه نقطه کانونی که در داخل سازه آینه کاری شده ، زنده می شود. تصور و مکانیسم کشوهای عمودی با محفظه چرخان آنها قطعه ظاهر جذاب آن را منتقل می کند. ساختار چوب با روکش رنگ مشکی پوشیده شده است در حالی که تزئینات آن در افرا شعله ور ساخته شده است. روکش روغن برای رسیدن به پایان ساتن روغنی می شود.

مجسمه های شهری

Santander World

مجسمه های شهری سانتاندر جهانی یک رویداد عمومی هنری است که از گروهی از مجسمه ها تجلیل می کند و در شهرت سانتاندر (اسپانیا) در آماده سازی برای مسابقات جهانی قایقرانی سانتاندر 2014 ، یک جشن هنر را پوشانده است. از آنها توسط هنرمندان مختلف تصویری ساخته شده است. هر یک از این قطعات به طور مفهومی فرهنگ یکی از 5 قاره را نشان می دهند. معنای آن این است که عشق و احترام به تنوع فرهنگی را ابزاری برای صلح از طریق نگاه هنرمندان مختلف نشان دهیم و نشان دهیم که جامعه با آغوش باز از این تنوع استقبال می کند.

پوستر

Chirming

پوستر هنگامی که سوک جوان بود ، او یک کوه پرنده زیبا را در کوه دید ، اما پرنده به سرعت پرواز کرد و تنها صدا را پشت سر گذاشت. او برای یافتن پرنده به آسمان نگاه کرد ، اما تمام آنچه که او می دید ، شاخه های درخت و جنگل بود. این پرنده آواز خواندن را ادامه می داد ، اما او هیچ ایده ای برای کجا نداشت. از همان جوانی ، پرنده شاخه های درخت و جنگل بزرگ برای او بود. این تجربه او را مجبور کرد تا صدای پرندگانی مانند جنگل را تجسم کند. صدای پرنده ذهن و بدن را آرام می کند. این توجه او را به خود جلب کرد ، و او این کار را با ماندالا ترکیب کرد ، که بصری نشان دهنده بهبودی و مراقبه است.

کاتالوگ

Classical Raya

کاتالوگ یک چیز در مورد هری رایا - این است که آهنگ های بی موقع رایا از سال گذشته هنوز تا امروز در قلب مردم باقی مانده است. چه راهی بهتر برای انجام همه این کارها با موضوع "کلاسیک رایا"؟ برای بیان ماهیت این موضوع ، کاتالوگ مانع هدیه طراحی شده است تا شبیه به یک رکورد قدیمی وینیل باشد. هدف ما این بود که: 1. به جای صفحات متشکل از تصاویر محصول و قیمت های مربوطه ، یک طرح خاص ایجاد کنید. 2. ایجاد سطح قدردانی از موسیقی کلاسیک و هنرهای سنتی. 3. روح هاری رایا را بیرون بیاورید.

نصب هنر تعاملی

Pulse Pavilion

نصب هنر تعاملی Pulse Pavilion نصب تعاملی است که نور ، رنگ ، حرکت و صدا را در یک تجربه چند حسی متحد می کند. در قسمت بیرونی آن یک جعبه سیاه ساده است ، اما قدم به قدم ، یکی از این توهم غوطه ور می شود که چراغ های led ، صدای ضربان دار و گرافیک پر جنب و جوش با هم ایجاد می شوند. هویت نمایشگاهی رنگارنگ با استفاده از گرافیکی از داخل غرفه و یک قلم طراحی شده سفارشی ، در روح غرفه ایجاد می شود.

انیمیشن تجاری

Simplest Happiness

انیمیشن تجاری در زودیاک چینی ، سال 2019 سال خوک است ، بنابراین ین C خوک خرد شده را طراحی کرده است و در "بسیاری از فیلم های داغ" به زبان چینی یک امتیاز است. شخصیت های خوشحال با تصویر کانال مطابقت دارد و با احساسات خوشبختی که کانال می خواهد به مخاطبان خود بدهد. این فیلم ترکیبی از چهار عنصر فیلم است. کودکانی که در حال بازی هستند می توانند به بهترین وجه شادی خالص را نشان دهند و امیدوارم که تماشاگران با تماشای فیلم همین احساس را داشته باشند.