مجله طراحی
مجله طراحی
وب سایت

Illusion

وب سایت مجله Scene 360 در سال 2008 Illusion را راه اندازی کرد و با بیش از 40 میلیون بازدید ، به سرعت موفق ترین پروژه خود شد. این وب سایت به ارائه خلاقیت های شگفت انگیز در هنر ، طراحی و فیلم اختصاص داده شده است. از خال کوبی هایپررئالیستی گرفته تا عکس های خیره کننده از منظره ، انتخاب پست ها اغلب خوانندگان را مجبور به گفتن "WOW!"

نام پروژه : Illusion, نام طراحان : Adriana de Barros, نام مشتری : Illusion.

Illusion وب سایت

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.