مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی و مفهوم مدل مو

Hairchitecture

طراحی و مفهوم مدل مو نتیجه مو از ارتباط بین یک آرایشگاه - Gijo و جمعی از معماران - FAHR 021.3. آنها با انگیزه پایتخت فرهنگ اروپا در Guimaraes 2012 ، آنها ایده ای را برای ادغام دو روش خلاق ، معماری و مدل مو پیشنهاد می کنند. با توجه به موضوع معماری وحشیانه ، نتیجه یک مدل موی شگفت انگیز جدید است که موهای تغییر شکل را در ارتباط مطلق با ساختارهای معماری نشان می دهد. نتایج ارائه شده ماهیت جسورانه و آزمایشی با تفسیر قوی معاصر است. کار تیمی و مهارت برای تبدیل موهای به ظاهر معمولی بسیار مهم بود.

تقویم

NISSAN Calendar 2013

تقویم هر سال نیسان تقویمی را با عنوان برچسب مارک خود "هیجان بر خلاف هر شخص دیگری" تولید می کند. نسخه سال 2013 پرشده از ایده ها و تصاویر چشم نواز و منحصر به فرد به عنوان نتیجه همکاری با یک هنرمند نقاشی "SAORI KANDA". تمام تصاویر موجود در تقویم آثار SAORI KANDA هنرمند رقص نقاشی است. او الهام بخش خود را با استفاده از وسیله نقلیه نیسان در نقاشی های خود که مستقیماً روی پرده افقی قرار گرفته در استودیو کشیده شده بود ، مجسم کرد.

بروشور

NISSAN CIMA

بروشور ・ نیسان تمام فناوری ها و حکمت های مدرن خود ، مواد داخلی با کیفیت عالی و هنر صنایع دستی ژاپنی ("MONOZUKURI" را به زبان ژاپنی) ادغام کرد تا یک سدان لوکس با کیفیت بی نظیر - CIMA جدید ، پرچمدار تنها Nissan ایجاد کند.・ این بروشور نه تنها برای نشان دادن ویژگی های محصول CIMA ، بلکه برای جلب اعتماد به نفس و افتخار نیسان در کاردستی خود طراحی شده است.

طراحی بسته بندی آدامس

ZEUS

طراحی بسته بندی آدامس طرح های بسته بندی برای آدامس. مفهوم این طرح ها "تحریک حساسیت" است. اهداف محصولات در دهه بیست و یک سالگی مردان هستند و این طرح های خلاقانه به آنها کمک می کند تا محصولات را بطور غریزی در فروشگاه ها انتخاب کنند. تصاویر اصلی بیانگر دیدنی جهان از پدیده طبیعی است که به هر طعم مربوط می شود. THUNDER SPARK برای داشتن رایحه ای رایج و برقی ، SNOW STORM برای انجماد و طعم خنک کننده قوی و RAIN SHOWER برای طعم و مزه مرطوب ، آبدار و آبکی.

ساختار سایبان فوتوکرومی

Or2

ساختار سایبان فوتوکرومی Or2 یک ساختار سقف یک سطح است که به نور خورشید واکنش نشان می دهد. بخش های چند ضلعی سطح نسبت به نور ماوراء بنفش واکنش نشان می دهند و موقعیت و شدت اشعه خورشیدی را ترسیم می کنند. وقتی در سایه قرار دارید ، قسمت های Or2 به رنگ سفید شفاف هستند. با این حال وقتی در معرض نور خورشید رنگی می شوند ، فضای زیر را با رنگ های مختلف نور پر می کنند. در طول روز ، Or2 به یک وسیله سایه بان تبدیل می شود که فضای زیر آن را کنترل می کند. در شب Or2 به لوستر عظیمی تبدیل می شود و نوری را پخش می کند که در طول روز توسط سلول های فتوولتائیک یکپارچه جمع آوری شده است.

برچسب شراب و بسته های گازدار

Il Mosnel QdE 2012

برچسب شراب و بسته های گازدار دقیقاً همانطور که دریاچه ایسه در سواحل فرانسیساکورتا پاشیده می شود ، شراب گازدار نیز لبه های یک لیوان را مرطوب می کند. این مفهوم یک گرافیک مجدد در مورد شکل دریاچه است و تمام توان یک بطری Reserve را که در یک لیوان کریستالی ریخته می شود بیان می کند. یک برچسب زیبا و پر جنب و جوش ، متعادل در گرافیک و رنگ های خود ، یک راه حل جسورانه با پلی پروپیلن شفاف و چاپ طلای فویل کاملاً داغ است تا احساسات جدیدی به شما بخشد. ریختن شراب روی جعبه ، جایی که گرافیک ها در اطراف بسته قرار می گیرند ، تأکید می شود: ساده و تأثیرگذار که از دو عنصر "slive et tiroir" تشکیل شده است.