مجله طراحی
مجله طراحی
هویت بصری

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

هویت بصری لو Coffret یک تختخواب و صبحانه با طراحی جذاب در قلب Valle d'Aosta است. این پروژه با احترام مطلق به سبک معتبر تصور شده است: بنابراین دیوارهای سنگی ، تیرهای چوبی و مبلمان آنتیک. دایره ای که نماد آسمان بر فراز مثلثی است که نمایانگر کوه است ، جایی که B&B در آن قرار دارد ، از ایده صعود انسان به آسمان. یک قلم Onciale که در یک نسخه مدرن تجدید نظر شده است تا منشاء سلتیک دره را به درستی تعادل ببخشید و از یک نماد قوی و مهم پشتیبانی می کند تا سرانجام یک آرم را بدست آورید که به راحتی قابل تشخیص باشد و به راحتی چشم را جلب می کند.

پوشش جلد آلبوم

Haezer

پوشش جلد آلبوم هایزر به دلیل صدای باس مستحکم ، شکست های حماسی با جلوه های خوب جلا شناخته شده است. این نوع صدا است که به عنوان موسیقی رقص مستقیم به جلو منتقل می شود ، اما با بازرسی دقیق تر یا گوش دادن به شما می توانید چندین لایه فرکانس را در محصول نهایی کشف کنید. برای مفهوم خلاق و اجرای چالش ، شبیه سازی تجربه صوتی معروف به هایزر بود. سبک کارهای هنری اصلاً سبک موسیقی رقص معمولی نیست ، از این رو هائزر را یک ژانر خاص خود قرار می دهد.

Cover For Menu

Magnetic menu

Cover For Menu چند فویل پلاستیکی شفاف مرتبط با آهن ربا که به عنوان پوشش مناسب برای انواع مختلف مواد چاپی استفاده می شود. آسان برای استفاده. ساخت و نگهداری آسان. محصول طولانی مدت که موجب صرفه جویی در وقت ، پول ، مواد اولیه می شود. سازگار با محیط زیست. به راحتی با اهداف مختلف سازگار است. استفاده ایده آل در رستوران ها به عنوان پوششی برای منوها. وقتی پیشخدمت فقط یک صفحه با کوکتل های میوه ای به شما می دهد و فقط یک صفحه با کیک های دوست خود را نشان می دهد ، برای مثال ، تقریباً مانند منوهای شخصی است که درست برای شما ساخته شده است.

جعبه Dvd

Paths of Light

جعبه Dvd بهترین راه برای نگه داشتن انیمیشن کوتاه مسیرهای راهیان نور توسط زینا کاراملو اطمینان از این بود که دی وی دی یک مورد زیبا برای مطابقت دارد. بسته بندی در واقع به نظر می رسد که از جنگل بیرون آورده شده است و برای تهیه CD ساخته شده است. در قسمت بیرونی ، خطوط مختلفی دیده می شود که تقریباً به عنوان درختان کوچک در حال رشد در سمت کیس ظاهر می شوند. نمای بیرونی چوبی همچنین به زیبایی ظاهری بسیار طبیعی کمک می کند. Paths of Light یک مورد به روزرسانی شدید از مواردی است که در دهه 1990 برای CD ها دیده شد ، که معمولاً از پلاستیک اولیه با یک بسته کاغذی برای توضیح مطالب داخل تشکیل شده بود. (متن توسط JD Munro)

طراحی وب سایت

Trionn Design

طراحی وب سایت بوم سفید زمینه ایده آل برای ساختن آن را فراهم می کند. ترکیب رنگی شیرین یک عنصر جالب توجه را جلب می کند که در بیننده جلب می کند. ترکیبی از فونت های سری و sans serif و وزن و رنگ باعث می شود مخلوطی سنگین ایجاد شود که بیننده را مجبور به بررسی بیشتر کند. وب سایت انیمیشن HTML5 Parallax با پاسخگو ، ما طراحی شخصیت های بردار کارکنان خود را داریم. طراحی منحصر به فرد خود تا کنون با رنگ روشن با انیمیشن های خوب و روان ..

Swatches رنگ آبجو

Beertone

Swatches رنگ آبجو Beertone اولین راهنمای مرجع آبجو بر اساس رنگ های مختلف آبجو است که در پنکه شیشه ای ارائه شده است. برای چاپ اول ما از 202 آبجو مختلف استفاده کردیم که در سراسر کشور سفر می کردند ، از شرق به غرب ، از شمال به جنوب. کل این فرایند زمان زیادی را صرف کرد و یک لجستیک دقیق به نتیجه رسید اما نتیجه این دو احساس در کنار هم باعث افتخار ما می شود و نسخه های بعدی از قبل برنامه ریزی شده اند. به سلامتی!