مجله طراحی
مجله طراحی
جعبه Dvd

Paths of Light

جعبه Dvd بهترین راه برای نگه داشتن انیمیشن کوتاه مسیرهای راهیان نور توسط زینا کاراملو اطمینان از این بود که دی وی دی یک مورد زیبا برای مطابقت دارد. بسته بندی در واقع به نظر می رسد که از جنگل بیرون آورده شده است و برای تهیه CD ساخته شده است. در قسمت بیرونی ، خطوط مختلفی دیده می شود که تقریباً به عنوان درختان کوچک در حال رشد در سمت کیس ظاهر می شوند. نمای بیرونی چوبی همچنین به زیبایی ظاهری بسیار طبیعی کمک می کند. Paths of Light یک مورد به روزرسانی شدید از مواردی است که در دهه 1990 برای CD ها دیده شد ، که معمولاً از پلاستیک اولیه با یک بسته کاغذی برای توضیح مطالب داخل تشکیل شده بود. (متن توسط JD Munro)

طراحی وب سایت

Trionn Design

طراحی وب سایت بوم سفید زمینه ایده آل برای ساختن آن را فراهم می کند. ترکیب رنگی شیرین یک عنصر جالب توجه را جلب می کند که در بیننده جلب می کند. ترکیبی از فونت های سری و sans serif و وزن و رنگ باعث می شود مخلوطی سنگین ایجاد شود که بیننده را مجبور به بررسی بیشتر کند. وب سایت انیمیشن HTML5 Parallax با پاسخگو ، ما طراحی شخصیت های بردار کارکنان خود را داریم. طراحی منحصر به فرد خود تا کنون با رنگ روشن با انیمیشن های خوب و روان ..

Swatches رنگ آبجو

Beertone

Swatches رنگ آبجو Beertone اولین راهنمای مرجع آبجو بر اساس رنگ های مختلف آبجو است که در پنکه شیشه ای ارائه شده است. برای چاپ اول ما از 202 آبجو مختلف استفاده کردیم که در سراسر کشور سفر می کردند ، از شرق به غرب ، از شمال به جنوب. کل این فرایند زمان زیادی را صرف کرد و یک لجستیک دقیق به نتیجه رسید اما نتیجه این دو احساس در کنار هم باعث افتخار ما می شود و نسخه های بعدی از قبل برنامه ریزی شده اند. به سلامتی!

هویت برند

SATA | BIA - Blue Islands Açor

هویت برند BIA یک نماد پرنده محلی از اقیانوس اطلس است ، که به افکار و رویاها بر سر کشورها پرواز می کند ، یک خلبان طبیعت که مردم ، خاطرات ، تجارت و شرکت ها را حمل می کند. در SATA ، BIA همیشه در یک چالش آتلیه ، نماد اتحادیه نه جزایر مجمع الجزایر خواهد بود: نام آزورها را به جهانیان ببرید و جهانیان را به آزورها برسانید. BIA - جزایر آبی Açor - پرنده ای از طغیان دوباره نوآوری ، مستطیل ، با الهام از آینده شناسی نمونه های اولیه ، ساخته شده بر روی کد ژنتیکی منحصر به فرد خود ، به اندازه نامتقارن ، مجزا و رنگی به عنوان نه جزیره آزورها.

مجله تعاملی دیجیتال

DesignSoul Digital Magazine

مجله تعاملی دیجیتال Filli Boya Design Soul Magazine اهمیت رنگ ها در زندگی ما را برای خوانندگان آن به روشی متفاوت و لذت بخش توضیح می دهد. محتوای Design Soul شامل طیف گسترده ای از مد تا هنر است. از دکوراسیون گرفته تا مراقبت شخصی از ورزش گرفته تا فناوری و حتی از غذا و نوشیدنی گرفته تا کتاب. علاوه بر پرتره های معروف و جالب ، تجزیه و تحلیل ، آخرین فن آوری و مصاحبه ها ، این مجله همچنین شامل مطالب جالب ، فیلم ها و موسیقی نیز می باشد. Filli Boya Design Soul Magazine به صورت سه ماهه در iPad ، iPhone و Android منتشر می شود.

سیگار / سطل آدامس

Smartstreets-Smartbin™

سیگار / سطل آدامس چند سطل انحصاری با قابلیت های منحصر به فرد ، Smartbin infrastructure زیرساخت های خیابانی موجود را به عنوان یک دوقلو ، پشت به پشت به هر اندازه یا شکل پست چراغ یا پست علامت ، یا در قالب انفرادی بر روی دیوارها ، نرده ها و تخته سنگ تکمیل می کند. این مقدار جدید و غیرمنتظره ای غیر منتظره از دارایی های خیابان های موجود را ایجاد می کند تا شبکه هایی از سطل راحت و قابل پیش بینی سیگار و آدامس را که همیشه در دسترس هستند ، ایجاد کنید ، بدون آنکه به صحنه خیابان بیافزایید. Smartbin در حال تغییر مراقبت های خیابانی در شهرهای جهان با ایجاد پاسخی مؤثر به بستر سیگار و لثه است.