مجله طراحی
مجله طراحی
کاسه زیتون

Oli

کاسه زیتون OLI ، یک شیء بصری مینیمالیستی ، بر اساس عملکرد آن ، ایده پنهان کردن چاله های ناشی از یک نیاز خاص ، تصور می شد. این به دنبال مشاهدات موقعیت های مختلف ، زشتی چاله ها و لزوم تقویت زیبایی زیتون بود. به عنوان یک بسته بندی دو منظوره ، Oli ایجاد شده است به طوری که پس از باز کردن آن ، بر عامل تعجب آور تأکید می شود. این طراح از شکل زیتون و سادگی آن الهام گرفته بود. انتخاب پرسلن به ارزش خود مواد و قابلیت استفاده آن مربوط می شود.

نام پروژه : Oli, نام طراحان : Miguel Pinto Félix, نام مشتری : MPFXDESIGN.

Oli کاسه زیتون

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.