مجله طراحی
مجله طراحی
نوار کوکتل

Gamsei

نوار کوکتل هنگامی که گامسی در سال 2013 افتتاح شد ، هایپر-محلی گرایی با عملی آشنا شد که تا آن زمان عمدتا در صحنه غذا محدود می شد. در Gamsei ، مواد تشکیل دهنده کوکتل یا به طرز وحشی علوفه زده می شوند و توسط کشاورزان محلی آرتزی رشد می کنند. فضای داخلی نوار ، ادامه روشنی این فلسفه است. درست مانند کوکتل ها ، Buero Wagner تمام مواد را به صورت محلی تهیه می کرد و در همکاری نزدیک با تولید کنندگان محلی برای تولید راه حل های سفارشی کار می کرد. گامسی مفهومی کاملاً یکپارچه است که واقعه نوشیدن یک کوکتل را به یک تجربه جدید تبدیل می کند.

نام پروژه : Gamsei, نام طراحان : BUERO WAGNER, نام مشتری : Trink Tank.

Gamsei نوار کوکتل

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.