مجله طراحی
مجله طراحی
خرد کن کاغذی

HandiShred

خرد کن کاغذی HandiShred یک خردکن کاغذ دستی قابل حمل است که هیچ منبع انرژی خارجی ندارد. این دستگاه به صورت کوچک و مرتب طراحی شده است ، بنابراین می توانید آن را روی میز خود ، داخل یک کشو یا کیف دستی قرار دهید که بتواند به راحتی دسترسی داشته باشد و در هر زمان و هر مکان ، سند مهم شما را خرد کند. این خردکن دستی بسیار کار می کند تا هرگونه اسناد و یا رسیدهای خود را برای اطمینان از اینکه خصوصی ، محرمانه و هرگونه اطلاعات شخصی در هر زمان امن نگه داشته می شود ، خرد کند.

نام پروژه : HandiShred, نام طراحان : Yen Lau, نام مشتری : Inform Designs Ltd..

HandiShred خرد کن کاغذی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.