مجله طراحی
مجله طراحی
سینما

Wuhan Pixel Box Cinema

سینما "پیکسل" عنصر اصلی تصاویر است ، طراح به بررسی رابطه حرکت و پیکسل می پردازد تا موضوع این طرح شود. "پیکسل" در مناطق مختلف سینما استفاده می شود. سالن بزرگ جعبه آفیس دارای یک پاکت خمیده فوق العاده است که توسط بیش از 6000 قطعه تابلو از جنس استنلس استیل تشکیل شده است. دیوار صفحه نمایش ویژگی با تعداد زیادی نوار مربعی که از دیوار بیرون زده است تزئین شده است و اسم فریبنده سینما را نشان می دهد. در داخل این سینما ، همه از فضای عالی دنیای دیجیتال ناشی از انسجام همه عناصر "پیکسل" لذت می برند.

نام پروژه : Wuhan Pixel Box Cinema, نام طراحان : Ajax Law, نام مشتری : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema سینما

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.