مجله طراحی
مجله طراحی
Shisha ، قلیان ، نرگیل

Meduse Pipes

Shisha ، قلیان ، نرگیل خطوط ارگانیک زیبا از زندگی دریایی زیر آب الهام گرفته شده است. لوله شیشه مانند حیوان مرموز با هر استنشاق زنده می شود. ایده من از طراحی این بود که تمام مراحل جالب توجه در لوله مانند حباب ، جریان دود ، موزائیک میوه و بازی چراغ را کشف کنم. من این کار را با به حداکثر رساندن نسبت شیشه و عمدتاً با بالا بردن سطح عملکردی به سطح چشم ، به جای لوله های شیشه سنتی که تقریباً در سطح زمین پنهان شده اند ، بدست آورده ام. استفاده از قطعات میوه واقعی در داخل بدنه شیشه ای برای کوکتل باعث افزایش تجربه در سطح جدید می شود.

نام پروژه : Meduse Pipes, نام طراحان : Jakub Lanca, نام مشتری : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes Shisha ، قلیان ، نرگیل

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.