مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

Up

مجموعه حمام در بالا ، مجموعه حمام طراحی شده توسط Emanuele Pangrazi ، نشان می دهد که چگونه یک مفهوم ساده می تواند نوآوری ایجاد کند. ایده اولیه این است که راحتی را کمی کج کنید تا هواپیمای صندلی بهداشتی کج شود. این ایده به موضوع اصلی طراحی تبدیل شده و در کلیه عناصر مجموعه وجود دارد. موضوع اصلی و روابط سخت هندسی به مجموعه سبکی معاصر و متناسب با سلیقه اروپایی می دهد.

نام پروژه : Up, نام طراحان : Emanuele Pangrazi, نام مشتری : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up مجموعه حمام

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.