مجله طراحی
مجله طراحی
چترهای چوبی به رهبری

NI

چترهای چوبی به رهبری NI ، ترکیبی خلاقانه از چتر چوبی و مشعل باغ ، یک طراحی جدید با تجسم سازگاری مبلمان مدرن است. با یکپارچه سازی یک چتر شیشه ای کلاسیک با سیستم روشنایی همه کاره ، NI Parasol پیش بینی می شود از صبح تا شب در پیشبرد کیفیت محیط خیابان نقش مهمی داشته باشد. اختصاصی بودن انگشت شست و شوی انگشتی OTC (تاریک تک لمسی) به افراد این امکان را می دهد تا روشنایی سیستم روشنایی 3 کانال را با سهولت تنظیم کنند. درایور LED با ولتاژ پایین 12 ولت ، منبع تغذیه ای با کارآیی مصرف انرژی برای سیستم با بیش از 2000 قطعه از ال ای دی های 0.1 وات ، فراهم می کند که باعث تولید گرمای بسیار کمی می شود.

نام پروژه : NI , نام طراحان : Terry Chow, نام مشتری : FOXCAT.

NI  چترهای چوبی به رهبری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.