مجله طراحی
مجله طراحی
مدفوع

Musketeers

مدفوع ساده. زیبا عملکردی Musketeers مدفوع سه پا ساخته شده از فلز پوشیده از پودر است که با پاهای چوبی با برش لیزری به شکل خم شده است. یک پایه سه پا از نظر هندسی ثابت شده است که در واقع پایدار است و از داشتن چهار مورد کمترین احتمال لرزش دارد. با تعادل و کارایی فوق العاده ، ظرافت تفنگداران در ظاهر مدرنیستی خود ، آن را به یک قطعه عالی در اتاق شما تبدیل کرده است. اطلاعات بیشتر کسب کنید: www.rachelledagnalan.com

نام پروژه : Musketeers, نام طراحان : Rachelle Dagñalan, نام مشتری : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers مدفوع

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.