مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان حمام

Sott'Aqua Marino

مبلمان حمام مجموعه Sott'Aqua Marino با جزئیات خلاقانه خود از دنیای زیر آب به حمام ها ، با استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های مدولاسیون در دسترس ، لوکس طراحی حمام خود را ارائه می دهد. Sott'Aqua Marino قادر است یک روش طراحی منحصر به فرد را برای همه ارائه دهد حمام با انعطاف پذیری آن برای استفاده از کابینت های سینک یک یا دوتایی. آینه گرد که به آویز به دیوار نصب شده است ، سیستم روشنایی را نیز پنهان کرده است. عثمانی سینه سرو روی چرخ ها نیز به عنوان یک سبد لباسشویی عمل می کند.

نام پروژه : Sott'Aqua Marino, نام طراحان : Isvea Eurasia, نام مشتری : ISVEA.

Sott'Aqua Marino مبلمان حمام

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.