مجله طراحی
مجله طراحی
Set Top

T-Box2

Set Top T-Box2 یک دستگاه فنی جدید برای ادغام اینترنت ، چندرسانه ای و ارتباطی است و به کاربران خانگی خدمات تعاملی متنوع از جمله پخش گسترده محتوای اینترنتی و تماس های ویدیویی HD را به کاربران خانگی ارائه می دهد. با اتصال STB به تلویزیون در محیط شبکه خانوادگی ، کاربر می تواند سریعاً یک تلویزیون مشترک را به یک تلویزیون هوشمند ارتقا دهد ، که این امر تجربه سرگرمی عالی AV را برای کاربران خانواده به ارمغان می آورد.

نام پروژه : T-Box2, نام طراحان : Ke Zhang, نام مشتری : Technicolor.

T-Box2 Set Top

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.