مجله طراحی
مجله طراحی
فعال سازی پرانرژی پل ها

Solar Skywalks

فعال سازی پرانرژی پل ها کلانشهرهای جهان - مانند پکن - تعداد زیادی عابر پیاده را در حال عبور از شریانهای پر رفت و آمد دارند. آنها غالباً جذاب نیستند و باعث کاهش سطح کلی تصور شهری می شوند. ایده طراحان از پوشیدن پیاده روها با ماژول های زیبایی شناسی ، تولید برق و تبدیل آنها به نقاط جذاب شهر ، نه تنها پایدار است ، بلکه باعث ایجاد تنوع مجسمه ای می شود که در منظره شهری به چشم نواز تبدیل می شود. ایستگاه های شارژ اتومبیل E یا دوچرخه E در زیر پیاده ها از انرژی خورشیدی به طور مستقیم در سایت استفاده می کنند.

نام پروژه : Solar Skywalks, نام طراحان : Peter Kuczia, نام مشتری : Avancis GmbH.

Solar Skywalks فعال سازی پرانرژی پل ها

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.