مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگو قابل حمل

Seda

بلندگو قابل حمل سدا یک وسیله کاربردی پایگاه فناوری اطلاعات است. دارنده قلم در مرکز یک سازمان دهنده فضایی است. همچنین ، ویژگی های دیجیتال به عنوان درگاه USB و اتصال بلوتوث ، آن را به عنوان یک پخش کننده قابل حمل و بلندگو با استفاده از محل خانه استفاده می کند. یک نوار نور تعبیه شده در بدنه خارجی به عنوان چراغ میز کار می کند. همچنین ظاهر جذاب لوکس باعث می شود تا از لوازم خانگی در طراحی داخلی استفاده شود. همچنین استفاده بهتر از فضا یکی از ویژگیهای اساسی سدا است.

دفتر

Phuket VIP Mercury

دفتر بر اساس موضوع باز بودن و اکتشافات عمیق برند ، به کاوش در این طرح پرداخته و یکپارچگی بصری از قابلیت بصری و داستان برند را با سیاره به عنوان عنصر اصلی خلاق ایجاد کرده است. این طرح با سه تفکر تصویری جدید سه مشکل زیر را حل کرد: تعادل باز بودن فضا و کارکردها. تقسیم و ترکیب مناطق کاربردی فضا. منظم و تغییر سبک ابتدایی فضایی.

وب سایت

Travel

وب سایت در این طرح از یک سبک مینیمالیستی استفاده شده است ، به طوری که تجربیات کاربر را با اطلاعات غیر ضروری اضافه نکنید. همچنین استفاده از یک سبک مینیمالیستی در صنعت مسافرت بسیار دشوار است زیرا به موازات یک طراحی ساده و واضح ، کاربر باید اطلاعات کاملی در مورد سفر خود بدست آورد و ترکیب آن آسان نیست.

فنجان قهوه و نعلبکی

WithDelight

فنجان قهوه و نعلبکی سرو غذاهای شیرین به اندازه نیش خورده در کنار قهوه بخشی از فرهنگهای مختلف است زیرا این یک رسم است که یک فنجان قهوه را با لذت ترکیه در ترکیه ، بیسکوییت در ایتالیا ، چروس در اسپانیا و خرما در عربستان سرو کنید. با این حال ، روی سس های معمولی این روشها به سمت فنجان قهوه داغ می چسبند و از لکه های قهوه خیس می شوند یا خیس می شوند. برای جلوگیری از این امر ، این فنجان قهوه دارای یک بشقاب بشقاب با شکافهای اختصاصی است که قهوه را در جای خود نگه می دارد. از آنجایی که قهوه یکی از نوشیدنی های کم مصرف است ، بهبود کیفیت تجربه نوشیدن قهوه از نظر زندگی روزمره دارای اهمیت است.

نام تجاری و بسته بندی

Leman Jewelry

نام تجاری و بسته بندی راه حل بصری هویت جدید جواهرات Leman یک سیستم کامل جدید برای افشای احساس لوکس ، نفیس اما پیچیده و حداقل بود. لوگوی جدید با الهام از فرآیند کاری Leman ، خدمات طراحی لباس هوایی آنها ، با ساختن کلیه اشکال الماس پیرامون یک نماد ستاره یا جرقه ، ایجاد نمادی پیشرفته و همچنین تکرار جلوه جلوه الماس. در ادامه ، کلیه مواد وثیقه با جزئیات با کیفیت بالا به منظور برجسته سازی و غنی سازی لوکس بودن همه عناصر بصری برند جدید تولید شده است.

نمایشگاه

LuYu

نمایشگاه هنر بر زندگی تأثیر می گذارد و زندگی بازتاب و تفسیر عمیقی از هنر به همراه دارد. فاصله بین هنر و زندگی ممکن است در رفت و آمد روزانه باشد. اگر هر وعده غذایی را با دقت بخورید ، می توانید زندگی خود را به هنر تبدیل کنید. آفرینش طراح نیز هنر است که با اندیشه های خودش تولید می شود. تکنیک ها ابزار هستند و عبارات نتیجه هستند. فقط با افکار کارهای واقعاً خوبی انجام می شود.