مجله طراحی
مجله طراحی
پارکینگ دوچرخه تحول آمیز

Smartstreets-Cyclepark™

پارکینگ دوچرخه تحول آمیز Smartstreets-Cyclepark یک پارکینگ دوچرخه متنوع و کارآمد برای دوچرخه است که در عرض چند دقیقه امکان بهبود سریع امکانات پارکینگ دوچرخه در مناطق شهری را بدون اضافه شدن درهم و برهم در صحنه خیابان فراهم می کند. این تجهیزات به کاهش سرقت دوچرخه کمک می کند و حتی در باریک ترین خیابان ها نیز نصب می شود و ارزش جدیدی را از زیرساخت های موجود رها می کند. ساخته شده از فولاد ضد زنگ تجهیزات می توانند با هماهنگی و مارک رنگ RAL برای مقامات محلی یا حامیان مالی ارائه شوند. همچنین می تواند برای شناسایی مسیرهای چرخه مورد استفاده قرار گیرد. می توان آنرا پیکربندی کرد تا متناسب با هر اندازه یا سبکی از ستون باشد.

بسته بندی منیزیم

Kailani

بسته بندی منیزیم آثار آژانس آروم در هویت گرافیکی و خط هنری برای بسته بندی Kailani مبتنی بر طراحی حداقل و تمیز است. این مینیمالیسم با محصولی که تنها یک ماده تشکیل دهنده آن وجود دارد ، منیزیم است. تایپوگرافی انتخاب شده قوی و تایپ شده است. این هم قدرت منیزیم معدنی و هم قدرت محصول را توصیف می کند ، که باعث احیای نشاط و انرژی برای مصرف کنندگان می شود.

بطری شراب

Gabriel Meffre

بطری شراب عطر هویت گرافیکی را برای کاسه جمع کننده گابریل مفره ایجاد می کند که 80 سال از آن را جشن می گیرد. ما روی یک طراحی مشخص از دهه 30 کار کردیم ، که به صورت گرافیکی توسط یک زن با یک لیوان شراب نماد شد. صفحات رنگی مورد استفاده با مهر و موم کردن فویل داغ و برجسته برای برجسته کردن سمت جمع از مجموعه برجسته شده است.

بسته بندی مواد غذایی

Chips BCBG

بسته بندی مواد غذایی چالش برای تحقق بسته های تراشه از نام تجاری BCBG در انجام یک سری بسته بندی با کفایت با علامت تجاری جهان بود. بسته بندی ها باید حداقل و مدرن باشد ، در حالی که این برخورد هنری از ترد و آن طرف دلپذیر و دلسوز را دارد که شخصیت های ترسیم شده با قلم را به ارمغان می آورد. گشنیز یک لحظه قانع کننده است که باید روی بسته بندی احساس شود.

پله

U Step

پله پله U Step با در هم آمیختن دو قطعه پروفیل مربع شکل U با ابعاد مختلف شکل می گیرد. به این ترتیب ، پله ها به خودی خود پشتیبانی می شوند به شرطی که ابعاد از یک آستانه تجاوز نکند. آماده سازی از قبل این قطعات راحتی مونتاژ را فراهم می کند. بسته بندی و حمل و نقل این قطعات مستقیم نیز بسیار ساده شده است.

پله

UVine

پله پله مارپیچ UVine با در هم بستن پروفایل های جعبه U و V به روشی متناوب شکل می گیرد. به این ترتیب ، پله از خود پشتیبانی می شود زیرا نیازی به قطب مرکزی یا پشتیبانی محیطی ندارد. این طرح از طریق ساختار مدولار و همه کاره ، سهولت در ساخت ، بسته بندی ، حمل و نقل و نصب را به همراه دارد.