مجله طراحی
مجله طراحی
اتاق قفل

Sopron Basket

اتاق قفل Sopron Basket یک تیم بسکتبال بسکتبال بانوان مستقر در Sopron ، مجارستان است. از آنجا که آنها با 12 جام قهرمانی در سطح ملی یکی از موفق ترین تیم های مجارستان هستند و با کسب مقام دوم در یورو لیگ ، مدیریت این باشگاه تصمیم به سرمایه گذاری در یک مجموعه اتاق قفل جدید گرفت تا یک تسهیلات نسبتاً معتبر به نام این باشگاه داشته باشد ، متناسب با نیازهای بازیکن. بهتر ، به آنها انگیزه دهید و وحدت خود را ارتقا دهید.

دوچرخه الکترونیکی چوبی

wooden ebike

دوچرخه الکترونیکی چوبی شرکت برلین Aceteam اولین دوچرخه الکترونیکی چوبی را ایجاد کرد ، وظیفه ساخت آن به روشی دوستانه با محیط زیست بود. جستجوی یک شریک همکاری صالح با دانشکده علوم و فنون چوب دانشگاه Eberswalde برای توسعه پایدار موفقیت آمیز بود. ایده ماتیاس برود به واقعیت تبدیل شد و با ترکیبی از فناوری CNC و دانش از چوب ، چوبی E-Bike متولد شد.

نصب دسک تاپ

Wood Storm

نصب دسک تاپ Wood Storm یک نصب دسک تاپ برای لذت بردن از بینایی است. تلاطم جریان هوا توسط یک پرده چوب درست می شود ، همانطور که توسط چراغ های ریخته شده از پایین برای جهانی بدون گرانش تقویت می شود. نصب مانند یک حلقه پویا بی پایان رفتار می کند. این خط چشم انداز اطراف خود را راهنمایی می کند تا به دنبال نقطه آغاز یا پایان باشد زیرا مخاطبان در واقع با طوفان می رقصند.

نصب های تعاملی

Falling Water

نصب های تعاملی Falling Water مجموعه ای از تأسیسات تعاملی است که به کاربران امکان تغییر مسیر در اطراف یک مکعب یا مکعب را می دهد. ترکیبی از مکعب ها و جریان مهره ای تضاد جسم استاتیک و جریان آب پویا را نشان می دهد. این جریان را می توان کشید تا دانه ها در حال گردش باشند یا فقط به عنوان صحنه ای از آب منجمد روی میز قرار بگیرند. مهره ها همچنین به عنوان آرزوهایی که مردم هر روز می کنند در نظر گرفته می شوند. آرزوها باید مثل آبشار زنجیر شده و در حال اجرا باشند.

نصب فریم

Missing Julie

نصب فریم این طرح نصب فریم و رابط بین داخل و خارج از خانه یا چراغ و سایه را نشان می دهد. این در حالی است که افراد به دنبال یک قاب هستند و منتظر بازگشت فرد هستند. انواع و اندازه های مختلف کره های شیشه ای به عنوان نمادی از آرزوها و اشک استفاده می شود تا دلالت بر احساسی داشته باشد که ممکن است در داخل پنهان شود. قاب و جعبه های فلزی مرز احساسات را تعیین می کنند. احساسی که توسط شخص ایجاد می شود می تواند متفاوت از نحوه درک آن درست مانند تصاویر در حوزه های وارونه باشد.

مجموعه چای

Vapor Breeze

مجموعه چای گلدان چای جعبه ای است که جهانی از ذات را در انتظار انتشار دارد. با نگاهی به دهانه ، می توانید ساختار کانالهای پویا را پیدا کنید که در میان بخارها واسطه باشند. ساختار نیز روی پوست خارج منعکس شده است. تمام بدن یک جوهر تبخیر شده را برای افراد نشان می دهد تا هر روز تجسم و لذت ببرند.