مجله طراحی
مجله طراحی
جداول جداشونده

iLOK

جداول جداشونده طراحی پاتریک ساران از فرمول معروف ابداع شده توسط لوئیس سالیوان "فرم زیر عملکرد" است. با این روح ، جداول iLOK برای اولویت بندی سبکی ، قدرت و مدولار طرح شده است. این امر به لطف مواد چوبی کامپوزیتی تخته های میز ، هندسه قوسی پاها و براکت های ساختاری ثابت شده در قلب لانه زنبوری امکان پذیر شده است. با استفاده از محل اتصال مایل به پایه ، فضای مفید در زیر بدست می آید. سرانجام ، از چوب ظهور زیبایی زیبایی است که مورد استقبال شام های خوب قرار می گیرد.

نام پروژه : iLOK , نام طراحان : Patrick Sarran, نام مشتری : QUISO SARL.

iLOK  جداول جداشونده

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.